Siostra Joanny Krupy wpadła z wizytą i rozkręciła niezłą imprezkę. Do tańca porwała małą Ashę. Tak szalały, że prawie doszło do wypadku

Marta i Joanna Krupa

Marta i Joanna Krupa

Siostra Joanny Krupy zorganizowała przyjęcie dla rodziny. Pokazała, jak tańczy z malutką Ashą. Córka sławnej modelki rośnie jak na drożdżach.

Joanna Krupa już od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Szczęścia w nim poszukiwała również jej młodsza siostra, Marta Krupa. Kobieta wzięła udział w programie telewizyjnym The Real Housewives of Miami, wystąpiła w 13. edycji Tańca z gwiazdami, a nawet pojawiła się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego.

Niestety wkrótce potem zniknęła z mediów. Jej starsza siostra tłumaczyła, że Marta po prostu nie chce już prowadzić działalności w show-biznesie. W 2017 roku wyszła za mąż za Marco Andrettiego. Mężczyzna również nie był zwolennikiem tego, by jego żona kontynuowała karierę. Joanna w rozmowie z Jastrząb Post wyznała:

To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, żeby ona w tej branży była i tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Jej to nie kręci.

Związek Marty i Marco jednak nie przetrwał. Para rozstała się po czterech latach wspólnego życia. Krupa poinformowała o tym pod koniec 2021 roku.

Dostawałam bardzo dużo wiadomości, dlatego poczułam, że nadszedł czas na oficjalne oświadczenie, abyśmy oboje mogli pójść dalej. Marco i ja rozstaliśmy się. To była nasza wspólna decyzja. Uznaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to w sposób cywilizowany i z szacunkiem. Marco życzę jak najlepiej. Dziękuję za zrozumienie – napisała wówczas w mediach społecznościowych.

Czas jednak leczy rany. Dziś Marta raczej nie przejmuje się przeszłością. Pokazała w sieci, w jak beztroski sposób bawi się ze swoją ukochaną siostrzenicą, Ashą.

Marta Krupa dodała urocze zdjęcia z siostrzenicą

Siostra Asi dodała na Instagramie i Instastory fotki z przyjęcia. Widać ją na nich, gdy beztrosko tańczy na kanapie z malutką Ashą. Z tagów zamieszczonych na zdjęciach wynika, że na spotkaniu byli też rodzice dziewczynki. Asha i Marta wyglądają na zadowolone. Dobrego humoru nie popsuło dziewczynce nawet na to, że w pewnym momencie spadła na podłogę. Na szczęście obyło się bez nieprzyjemnych konsekwencji upadku maleńkiej córeczki Joanny.

Impreza taneczna z tym małym nuggetem – ciocia podpisała wspólne ujęcie.

Tęskniliście za obecnością Marty Krupy w mediach?


Marta Krupa z córeczką siostry

Marta Krupa z córeczką siostry

Marta Krupa z córeczką siostry

Marta Krupa z córeczką siostry

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×