Siostra Joanny Krupy wzięła rozwód. Marta wydała oficjalne oświadczenie i zdradziła powód rozstania

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa była mężatką przez 4 lata. Właśnie wzięła rozwód. Powód rozstania zdradziła w oświadczeniu na swoim Instagramie. Poznajcie szczegóły.

Marta Krupa jest równie uzdolniona i piękna co jej starsza siostra Joanna. 35-latka dała się poznać jako modelka, aktorka, a także piosenkarka. Siostry wystąpiły nawet razem w filmie dokumentalnym Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood. Gwiazda również próbowała swoich sił w polskim show-biznesie. Szersze grono mogło ją poznać w 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Niestety jej przygoda z programem nie trwała zbyt długo. Modelka odpadła już w drugim odcinku.

Joanna i Marta są nierozłączne. Uwielbiają razem spędzać czas i się wygłupiać. Obie gościły również u Kuby Wojewódzkiego, który nie mógł ukryć swojego zachwytu nimi. Siostry działają także na rzecz ochrony zwierząt.

Marta Krupa wzięła ślub

Poza publicznymi wystąpieniami Marta próbowała ułożyć swoje życie uczuciowe. W 2016 roku gwiazda podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami na Instagramie:

Nie mogę uwierzyć, że jestem zaręczona! Cały czas jestem w szoku!  Jestem taka szczęśliwa.

Wybrankiem serca celebrytki był Marco Andretti – amerykański kierowca wyścigowy. Po kilku latach związku postanowili go sformalizować. Joanna nie mogła ukryć zachwytu nad faktem, że jej siostrze zaczęło się układać w życiu prywatnym:

Bardzo się ucieszyłam, jak powiedzieli mi o zaręczynach. Uwielbiam jej przyszłego męża, Marta jest zakochana i szczęśliwa.

Joanna zdradziła także, że Marta świadomie usunęła się z show-biznesu. Wybrała inne życie:

To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, aby ona była w tej branży. I tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci – zapewnia.

Marta Krupa rozwiodła się. Jest oświadczenie

11 grudnia młodsza Krupa podzieliła się przykrą wiadomością. Poinformowała, że jej trwające prawie 4 lata małżeństwo zostało zakończone:

Dostawałam bardzo dużo wiadomości, dlatego poczułam, że nadszedł czas na oficjalne oświadczenie, abyśmy oboje mogli pójść dalej. Marco i ja rozstaliśmy się. To była nasza wspólna decyzja. Uznaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to w sposób cywilizowany i z szacunkiem. Marco życzę jak najlepiej. Dziękuję za zrozumienie.

Spodziewaliście się?


Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Komentarze

 • Rozwódka pisze:

  Szkoda, rozwodów teraz coraz więcej

 • Gość pisze:

  Was wszystkich tu piszących interesuje życie młodszej siostry Joanny Krupy.Po co ci celebryci biorą śluby? ktoś wie?

 • Gośćpiotr m pisze:

  A kogo to opchodzi

 • Gość pisze:

  No tak,Ale kogo interesuje siostra p.Joanny Krupy i jej osobiście prywatne życie. CO TERAZ OCZEKUJE NA WSPARCIE?????Ale czyje i id k9go????Przecież nawet niewyglanda pani na zmartwiona czy załamaną. Wręcz przeciwnie na Szczęśliwą,oraz już szukająca zainteresowanych swoją osobą. Szkoda mi tego Pana.Ponieważ wyglanda na dobrego I dobrze wychowanego człowieka….Szkoda,że tacy panowie trafiają na panie,które chcą jedynie karierę zrobić,tak jak obecnie.Po co to komu pisać,czy się fotografować?I głosić….Niemają ludzie problemów, naprawdę.to już przekracza normalnie ludzkie pojęcie….Bardzo mi się to niepodoba i uważam to za kpiny i wielki ubaw…..Małżeństwo to coś bardzo poważnego i z byle powodów człowiek niepowinien się rozstawać. Pozatym rozwód to również bardzo poważna i prywatna powinna być sprawa…..🤨Wszystko na nic i doniczego….Ale mają problemy ,że aż trzeba to publikować…..Za niedługo będzie publikacją o ponownym ślubie siostry p.Joanny Krupy,oraz zdjęcia z nowym partnerem czy Bóg wie co.🤑🤣

  • Gość pisze:

   Kogo to interesuje…i kolaborat na A4🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   Typowa Polka. Dla chłopa rzuciła karierę, jaką by nie miała, ale miała. Jak poniżające jest zdanie: jestem w szoku, nie wierzę, że jestem zaręczona… Litości.. Jak by wygrała milion w lotka! Jak by chciała powiedzieć, jestem taka marna, a w końcu ktoś mnie zachciał… Potwierdzenie, że zakompleksione i niedowartościowane Polki rodzą się tylko po to, żeby wziąść ślub i urodzić dzieci. Każdemu się znudzi taka kobieta, pozbawiona wiekszych ambicji, osobowości, charakteru i większych wymagań. Żałosne zjawisko, występujące tylko i wyłącznie w Polsce.

  • Gość pisze:

   Szkoda ci Pana??? Ot polska babska solidarność… Brawo. Żałosne zawistne i wredne baby….

 • Gośćgosc3x pisze:

  Po co robią szum w okół siebie,dziś się rozwodzą, a potem się zejdą, 🤗

 • Gośćrene pisze:

  Co tutaj komentować, głupota. Znidzili się sobą

 • Gość pisze:

  Taki live święta marzeń rozwód przed świętami jak tam nowy bond i mulan ubaw po pachy a gdzie ch..jnia z grzybnią dla jeł..pów zero jaj najlepszy to był happy meal niestety angielskie i chinskie humory są inne ha ha ale szopa ładna taka tradycja ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Moda na rozwody teraz nastala przykre to

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×