Plotkowano o jej romansie z Kubą Wojewódzkim, dziś jest w ciąży. Internauci ruszyli z gratulacjami

Marta Klos jest w ciąży

Marta Klos jest w ciąży

Marta Klos jest w ciąży. Prezenterka TVN24, którą podobno miał się zauroczyć Kuba Wojewódzki, opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Kilka lat temu Marta Klos stała się bohaterką kolorowej prasy. Tabloidy łączyły ją z Kubą Wojewódzkim. Dowodem miały być wspólne zdjęcia zrobione w Kazimierzu Dolnym. Gdy plotka zaczęła rosnąć na sile, sama zainteresowana postanowiła na nią zareagować. W rozmowie z Plejadą zaprzeczyła, że spotyka się z królem TVN-u. Powiedziała, że te informacje są całkowicie wyssane z palca:

Nie tylko nie spotykam się z Kubą Wojewódzkim, ale nawet go nie znam. Wszystkie zdjęcia, w kontekście których ta plotka powstała, przedstawiają zupełnie inną osobę, a jej autorzy nawet nie zadali sobie trudu żeby ją zweryfikować. Nikt w tej sprawie się ze mną nie kontaktował

Marta Klos jest w ciąży. Zdjęcie obiegło sieć

Marta Klos, chociaż od wielu lat jest związana z TVN24, o jej życiu prywatnym wiadomo bardzo niewiele. Jakiś czas temu została mamą po raz pierwszy. W sobotę zdradziła, że jej rodzina ponownie się powiększy.

Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tarasie, ubrana w jeansową sukienkę. Trzyma się za pięknie zaokrąglony brzuszek. W opisie podkreśla, że nadchodzące miesiące będą wyjątkowe:

Wyjątkowe #lato #wakacje #szczęście

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami, życzą dużo zdrowia dla mamy i maleństwa:

  • Ogromne gratulacje, dużo dużo zdrowia.
  • Czyli baby boom jednak działa. Gratuluję Pani Redaktor.
  • Gratulacje, że spodziewa się Pani drugiego dziecka! 🙂

Chociaż obserwujący profil Klos na Instagramie dopytują o płeć dziecka, dziennikarka milczy na ten temat. Serdecznie gratulujemy!


Marta Klos jest w drugiej ciąży

Marta Klos jest w drugiej ciąży

Marta Klos jest w drugiej ciąży. Ma już duży brzuszek

Marta Klos jest w drugiej ciąży. Ma już duży brzuszek

Marta Klos jest związana z telewizją TVN24

Marta Klos jest związana z telewizją TVN24

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×