Szukaj

Marta Kaczyńska w opałach. Została obrażona jak nigdy wcześniej! Internauci nie mieli dla niej litości

Marta Kaczyńska jeździ konno

Drzewo genealogiczne Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska kilka dni temu po raz trzeci została mamą, również niedawno trzeci raz wyszła za mąż. Jej życie uczuciowe zatem kwitnie, co budzi ogromną falę krytyki wśród internautów. Wszystko przez to, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego od dawna uważa się za wyrocznię etyki i mentorkę narodu, szczególnie w tematyce uczuciowej. Marta w swoich felietonach uczy Polki jak mają żyć, w jaki sposób mają wychowywać swoje dzieci. Na łamach tygodnika wSieci regularnie wydaje osądy i daje niemalże złote rady.

Tym razem internauci nie wytrzymali. Postanowili odnieść się do słynnej monogamii, której wielką propagatorką w swoich felietonach jest Kaczyńska. Z tej okazji fani Marty umieścili Drzewo genealogiczne patchworkowej rodziny KSDZMBM. Na grafice zostały przedstawione wszystkie związki Marty Kaczyńskiej oraz jej licznych partnerów. Dla wyjaśnienia – KSDZMBM to inicjały wszystkich osób umieszczonych na tablicy.

Jest zatem Marta Kaczyńska oznaczona literką K, jej pierwszy mąż Piotr Smuniewski – S, drugi mąż Marcin Dubieniecki – D oraz trzeci mąż, Piotr Zieliński Z.

Są również inne litery, które oznaczają kolejno: Marcin Dubieniecki, wziął ślub z Katarzyną ModrzewskąM, Modrzewska zaś wcześniej była żoną polskiego bramkarza Artura Boruca – B. Na końcu diagramu mamy obecną żonę sportowca Sarę Manei – M.

Na rysunku znajdują się również dzieci Marty, które pochodzą z różnych związków. Przypomnijmy również, że obecny mąż Marty ma dwoje dzieci z poprzedniego związku, jednak oficjalnie nie wiadomo kim jest ich matka.

Marcin Dubieniecki ma już dziecko z obecną żoną, która z poprzedniego związku ma dziecko z Borucem. Piłkarz ma zaś dziecko z Sarą Manei, która z poprzedniego związku także ma dziecko, jednak znów nie jest publicznie znana tożsamość ojca dziecka.

Ta grafika solidnie uderzyła w Martę Kaczyńską, która chyba jako jedyna najlepiej rozumie o co chodzi w tej układance.

Prawdziwa rodzina patchworkowa.

Trzeci mąż Marty Kaczyńskiej pierwszy raz skomentował narodziny ich wspólnego dziecka!

Starsza córka Marty Kaczyńskiej wywinęła swojej matce niezły numer po samym porodzie! Została za to porządnie ukarana!

Takich rewelacji na temat syna Marty Kaczyńskiej nikt się nie spodziewał! Chłopiec posiada rzadką cechę!


Chcesz, aby Marta Kaczyńska została prezydentem Polski?

×