Szukaj

Co się dzieje z Martą Kaczyńską? Nagle zniknęła z przestrzeni publicznej. Sprawdziliśmy, co u niej słychać

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska nagle zniknęła z przestrzeni publicznej. Dotąd regularnie pojawiały się o niej wzmianki w tabloidach, a od jakiegoś czasu cisza. Co się z nią dzieje?

Marta Kaczyńska rok temu urodziła trzecie dziecko. Staś to owoc jej miłości z Piotrem Zielińskim, który niestety mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi interesy i ani myśli o przeprowadzce do Trójmiasta. Marta z kolei nie chce wynosić się z Sopotu. To tam jej starsze córki chodzą do szkoły, ma też swoje życie i przyjaciół. Jednak niedawno tabloidy donosiły, że zdecydowała się jednak na zmiany i zamieszkała z ojcem swojego trzeciego dziecka.

Marta Kaczyńska – dlaczego zniknęła z przestrzeni publicznej?

Kaczyńska jakiś czas temu regularnie udzielała wywiadów oraz pisała dla tygodnika „W Sieci”. Nie było także dnia, żeby media nie zamieściły o niej choć jednej wzmianki. Tymczasem zrobiło się o niej całkiem cicho. Na próżno szukać jakikolwiek informacji na jej temat i dlaczego zniknęła.

Opinia publiczna jest bardzo zaniepokojona. Od jakiegoś czasu paparazzi nie złapali żadnego zdjęcia z Kaczyńską, a dziennikarze nie przeprowadzili z nią ani jednego wywiadu. Pojawia się też coraz więcej spekulacji, co może być powodem tak nagłego zniknięcia Kaczyńskiej.

Pojawiają się różne domysły. Niektórzy sądzą, że postanowiła skupić się na wychowaniu dzieci i  dlatego odsunęła się od świata polityki. Tym samym rodzą się dyskusje, w których przewija się jej nastoletnia córka, Ewa, która coraz śmielej radzi sobie z prowadzeniem konta na Instagramie.

Marta Kaczyńska z synem Stanisławem

Marta Kaczyńska z synem Stanisławem

Nie brakuje również domysłów mówiących, że Kaczyńska ma problemy małżeńskie i stąd jej znikniecie. Co prawda jeszcze kilka tygodni temu Marta i jej mąż wyglądali na całkiem szczęśliwych, ale nigdy nic nie wiadomo.

Równocześnie pojawiły się spekulacje, jakoby miała całkowicie zrezygnować z życia medialnego i skupić się na nowej pracy. Domysłów jest naprawdę wiele i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dlaczego o Kaczyńskiej zrobiło się nagle tak cicho. Jedno jest pewne – ta cisza z każdym dniem budzi coraz to większe zaciekawienie i niepokój obserwatorów życia publicznego.

Okazuje się, że wszystkie przypuszczenia są mylne. Marta Kaczyńska najzwyczajniej w świecie wybrała się na urlop do Włoch. Jej Instagram zasypany jest fotografiami ze zwiedzania miast Italii. Pojechała tam razem z córką. Widać, że świetnie się bawią, zażywając kultury i umacniając więzi.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on

Zobacz:  Marta Kaczyńska opublikowała archiwalną fotografię ze swoim ojcem. Zdjęcie wzruszyło cały internet: “Łza się kręci i w gardle ściska”


Marta Kaczyńska zwiedza Włochy

Marta Kaczyńska zwiedza Włochy

Marta Kaczyńska zwiedza Włochy

Marta Kaczyńska zwiedza Włochy

Marta Kaczyńska zwiedza Włochy

Marta Kaczyńska zwiedza Włochy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×