Marta Kaczyńska uczciła pamięć rodziców. Pod niepublikowanym zdjęciem ruszyła lawina komentarzy

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska uczciła pamięć rodziców, publikując z okazji Dnia Wszystkich Świętych zdjęcie rodziców wprost z rodzinnego archiwum. Co piszą internauci?

Marta Kaczyńska dziesięć lat temu przeżyła tragedię. 10 kwietnia 2010 roku, w katastrofie lotniczej samolotu Tu-154 zginęli jej rodzice, Lech i Maria Kaczyńscy. Córka pary prezydenckiej po latach zdradziła, że gdy po raz pierwszy dowiedziała się o wypadku, nie mogła w niego uwierzyć. Miała nadzieję, że chociaż jej bliskim udało się przeżyć:

Wybierając numery jak automat, wciąż wierzyłam, że przeżyli. (…). Nagle zamknął się pewien rozdział życia – pisała Kaczyńska w książce Moi Rodzice.

Kaczyńska od momentu tragicznego wypadku co jakiś czas pojawia się na Wawelu, gdzie spoczywają jej rodzice. W tym roku nie mogła swoją obecnością oddać im hołdu, opublikowała jednak piękne archiwalne zdjęcie.

Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie rodziców

Pandemia koronawirusa spowodowała, że rząd podjął decyzję, że w pierwszych dniach listopada, gdy w Polsce celebrujemy pamięć o naszych zmarłych, zostaną zamknięte cmentarze. Nie mogliśmy w tym ważnym dniu odwiedzić grobów swoich bliskich. W mediach społecznościowych wiele gwiazd opublikowało wspomnienia o tych, którzy już odeszli. Tak tez zrobiła Marta Kaczyńska.

Na zdjęciu widzimy szczęśliwą rodzinę. Lech Kaczyński czule obejmuje ramionami swoją żonę, Marię i córkę. Widać, jak dobrze im razem. Zdjęcie zostało zrobione w ich mieszkaniu, a więc jest bardzo intymne. Taki osobisty wpis z okazji świąt listopadowych, to piękny hołd.

Marta Kaczyńska wspomina rodziców

Marta Kaczyńska wspomina rodziców

Pod postem pojawiły się liczne wpisy poruszonych internautów:

 • DOBRZY LUDZIE NIGDY NIE ODCHODZA ONI SA Z NAMI W NASZYCH SERCACH
 • Przepiękne zdjęcie!
 • Sentymentalnie!
 • Cudowna, rodzina. Wszyscy tacy szczęśliwi.
 • Brakuje ich…
 • Wspaniali ludzie, na zawsze w naszej pamięci.

Marta Kaczyńska zawsze pielęgnuje pamięć swoich rodziców.

 


Marta Kaczyńska wspomina rodziców

Marta Kaczyńska wspomina rodziców

Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu

Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu

Marta Kaczyńska z maseczką ochronną na spacerze z synem

Marta Kaczyńska z maseczką ochronną na spacerze z synem

Komentarze

 • hgfrd pisze:

  na halloween bez przebrania dwa zombie. Nie wiem skad nagle wszyscy palaja miłościa do tych ludzi? Wystarczy zginąć i juz ida w niepamięć podlości Lecha i wspierajaca to draństwo żoneczka? Wtedy mial poparcie 10 procent i nikt typa nie lubil a teraz sie rozpływacie nie wiadomo nad czym. Wstyd. Zreszta wydali na swiat chama, żlodzieja i nieroba ktory sie wozi na ich śmierci.

 • Gość pisze:

  zawsze taka zapatrzona w męża ta pani Maria

 • Gość pisze:

  szkoda,że Marta nie popiera i nie „idzie drogą rodziców” tylko popiera stryja-spieniewierzyła się idei swojej Matki i Ojca-to smutne,że stryj jest ważniejszy dla niej jak jej rodzice-i dziwię się,że taka katoliczka jest po raz 3 mężatką-no stryj to popiera

 • zgfnh pisze:

  następna nieudacznica robi lans na trupach. Cholerny nierob no chyba że dzieciorób żywi sie śmiercia. Mam nadzieje ze zapłaci za to i odda rentę i kase co nakradła z byłym mężem

 • L pisze:

  Wielki żal i strata

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×