Szukaj

Marta Kaczyńska pokazała swoje wypasione ogórki. Chciała ochłodzić zmysły, a tylko je pobudziła

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska potrafi zaskoczyć postem. Dzisiaj pochwaliła się, jakie ma wypasione ogórki. Chciała ochłody, a wyszło zupełnie odwrotnie.

Marta Kaczyńska to jedyna córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej – Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej, dlatego niezmiennie budzi zainteresowanie kolorowej prasy. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego nie angażuje się w politykę, stara się raczej stać z boku, a mimo to co jakiś czas pojawia się na pierwszych stronach gazet lub jest komentowana przez portale.

Jej konto na Instagramie ma pokaźną rzeszę fanów, chociaż próżno szukać tam fotografii jej rodziny – męża i dzieci. Są tam raczej obrazy, widoki, czasem jakiś fragment mieszkania czy otoczenia. Tym razem postanowiła pokazać, jakie ma wypasione ogóry.

Marta Kaczyńska prezentuje ogórki dla ochłody

Marta Kaczyńska od dwóch lat jest żoną Piotra Zielińskiego, z którym ma synka. Małżonkowie niestety mieszkają razem. On przebywa w Warszawie, gdzie prowadzi firmę, a ona nie chce opuścić Sopotu. Córki bratanicy prezesa chodzą tam do szkoły, spędzają czas ze znajomymi, a ona sama może spokojne żyć z dala od stołecznego zgiełku i paparazzi.

Gdy się spotykają, starają się jak najlepiej wykorzystać każdy moment. O szczegółach niedawno donosił Dobry Tydzień:

Marta przy mężu rozkwita, u jego boku czuje się zrelaksowana i promienieje szczęściem. W takich chwilach uśmiecha się nawet do fotografów, robiących jej zdjęcia, choć na co dzień bardzo tego nie lubi.

Wygląda na to, że Marta prowadzi też regularne życie pani domu, o czym może świadczyć imponujący słój zakiszonych ogórków najwyraźniej własnej roboty, którego zdjęcie pojawiło się na jej Instagramie. Kaczyńska opatrzyła je tylko hasztagiem #dlaochłody. Obawiamy się jednak, że zamiast schłodzić zmysły w dobie niemożliwych upałów, tylko je wyostrzyła.

Komu na widok takich dorodnych, apetycznych warzyw nie poleci ślinka? Chyba każdy poczuje ucisk w śliniankach…

View this post on Instagram

#dlaochłody

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on


Marta Kaczyńska - ogórki

Marta Kaczyńska - ogórki

Marta Kaczyńska - ogród

Marta Kaczyńska - ogród

Marta Kaczyńska prezent na 40. urodziny

Marta Kaczyńska prezent na 40. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×