Marta Kaczyńska wpuściła internautów do swojego ogromnego ogrodu. Jak tam przytulnie!

Marta Kaczyńska pokazała ogród

Marta Kaczyńska pokazała ogród

Marta Kaczyńska pokazała na Isntagramie zdjęcie swojego ogrodu. Niesamowicie uroczy zakątek zachęca, żeby przysiąść i się zrelaksować. Widać, że wiele tam się dzieje. Jak jest zaaranżowany?

Marta Kaczyńska to jedyna córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej – Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej. Bratanicą prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego nie angażuje się w politykę, stara się raczej stać z boku. Prywatnie jest mamą trojga dzieci.

Jej konto na Instagramie ma pokaźną rzeszę fanów, mimo że raczej dzieli się zdjęciami obrazów, widoków, zwierząt, muzeów, wnętrz. Próżno szukać na nim fotografii jej rodziny. Tym razem postanowiła pokazać, jak wygląda jej ogród.

Jak wygląda ogród Marty Kaczyńskiej?

Obecnie w kraju mamy ciężką sytuację, gdyż zmagamy się z epidemią koronawirusa. Większość Polaków poddała się dobrowolnej kwarantannie. Sytuacja jest ciężka zwłaszcza dla osób, które są zamknięte w małych mieszkaniach, bez balkonu czy ogrodu.

Marta Kaczyńska ma dokąd wyjść. Obok jej mieszkania znajduje się niewielki, ale niezwykle uroczy ogród. Taki rajski zakątek, w którym można odetchnąć świeżym powietrzem, złapać odrobinę słońca. Widać, że toczy w nim się życie i nie jest tylko na pokaz. To chyba ulubione miejsce zabaw jej dzieci.

Są donice z kwiatami, wózek przekształcony w stojak na rośliny, piękne tulipany. W oczy rzuca się też dorodny sukulent, który zapewne został wystawiony po przezimowaniu w jakimś ustronnym miejscu. Jest też gdzie usiąść. Panuje tam atmosfera spokoju i luzu. W takich warunkach kwarantanna z pewnością nie jest aż tak bardzo uciążliwa.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on

Czas, który spędza z rodziną w tym ogrodzie, to musi być dla Marty Kaczyńskiej prawdziwa przyjemność.

Zobacz także: Marta Kaczyńska wyciągnęła jedno z piękniejszych zdjęć z domowego archiwum. Tak uczciła pamięć rodziców


Marta Kaczyńska - ogród

Marta Kaczyńska - ogród

Marta Kaczyńska z maseczką ochronną na spacerze z synem

Marta Kaczyńska z maseczką ochronną na spacerze z synem

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×