Szukaj

Marta Kaczyńska pochwaliła się urodzinowymi prezentami. Tak przyjaciele uczcili jej „czterdziestkę”

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska skończyła 40 lat. Z tej okazji otrzymała piękne prezenty od przyjaciół. Niespodziankami pochwaliła się w internecie.

Marta Kaczyńska to jedyna córka tragicznie zmarłych Lecha i Marii Kaczyńskich. Od czasu, gdy jej ojciec został prezydentem Polski, również jej osoba zaczęła wzbudzać zainteresowanie mediów. Jest bratanicą prezesa PiS-u, jednak sama nie angażuje się świat polityki. Mimo to wiele osób utożsamia ją z tą partią polityczną. Z wykształcenia jest prawnikiem, a zawodowo realizuje się jako felietonistka magazynu Sieci.

Prywatnie Marta spełnia się jako szczęśliwa mama trójki dzieci. Kaczyńska ma dwie córki – 17-letnią Ewę i 13-letnią Martynkę. W 2018 roku na świecie pojawił się jej synek – Stanisław Lech. Prawniczka ma za sobą już dwa rozwody. Trzeciemu mężowi, przedsiębiorcy Piotrowi Zielińskiemu, sakramentalne tak powiedziała dwa lata temu. Jedynym miejscem w internecie, w którym Kaczyńska pozostaje w kontakcie z fanami, jest Instagram.

Marta Kaczyńska skończyła 40 lat. Co dostała od przyjaciół?

Martę Kaczyńską w mediach społecznościowych obserwuje spora grupa internautów. Na jej koncie na Instagramie zgromadziło się niemal 14 tys. obserwatorów. Niestety nie mogą oni liczyć na zbyt wiele szczegółów z jej życia prywatnego. Prawniczka w tym temacie jest niezwykle zachowawcza. Próżno szukać na profilu uroczych rodzinnych zdjęć.

Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i pochwalić się prezentami, jakie dostała na 40. urodziny. Na dodanych przez nią fotografiach widzimy piękne bukiety świeżych, wiosennych kwiatów. Z dodanego do opisu hasztagu wiemy, że są one podarunkiem od przyjaciół. Uwagę przyciąga także portret kobiety stworzonej z geometrycznych figur, który najprawdopodobniej jest jeszcze jedną urodzinową niespodzianką, jaka czekała na Kaczyńską.

Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień – napisała Marta.

Życzymy wszystkiego najlepszego.

View this post on Instagram

#czterdzieścilatminęłojakjedendzień:)

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on

 


Marta Kaczyńska prezent na 40. urodziny

Marta Kaczyńska prezent na 40. urodziny

Marta Kaczyńska prezent na 40. urodziny

Marta Kaczyńska prezent na 40. urodziny

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×