Marta Kaczyńska przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19 i naraziła się na niebezpieczeństwo. Lekarze przed tym przestrzegają!

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska zaszczepiła się przeciw COVID-19. Gdy opuściła szpital udała się w miejsce, w którym mogła się narazić na niebezpieczeństwo. Sprawdźcie dlaczego.

Marta Kaczyńska to jedyna córka Lecha i Marii Kaczyńskich, pary prezydenckiej, która zginęła 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotu Tu-154. Z wykształcenia jest prawniczką. Na co dzień realizuje się jako felietonistka, a swoimi przemyśleniami dzieli się na łamach tygodnika Sieci.

Marta trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Po raz ostatni w 2018 roku, gdy zalegalizowała związek z Piotrem Zielińskim. W tym samym roku doczekali się Stanisława. Córka Lecha, oprócz syna, wychowuje też 18-letnią Ewę oraz Martynę, która ma 14 lat.

Kaczyńska co jakiś czas staje się bohaterką kolorowej prasy. Tak jak niedawno, gdy na łamach jednego tabloidu pojawiły się jej zdjęcia z synem. Wyeksponowała brzuch:

W pewnej chwili uniosła koszulkę i wyeksponowała szczupły brzuch. Na twarzy cały czas miała wyraz skupienia – najwidoczniej mocno przykładała się do ćwiczeń. Towarzyszył jej mały Staś, który bawił się kolorowymi piłeczkami – czytamy w Super Expressie.

Marta Kaczyńska zaszczepiła się przeciw COVID-19

Niedawno Marta Kaczyńska postanowiła zaszczepić się przeciw COVID-19. Udała się do szpitala MSWiA w Sopocie. Fakt podaje, że nie korzystała z żadnych udogodnień. Chociaż jest bratanicą prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego, stała w kolejce i oczekiwała na podanie swojej dawki preparatu. Gdy opuściła budynek, uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Później wybrała się na plażę w Sopocie, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Pokazała zdjęcia piasku, a także szumiącej wody. Na wpis zareagowało prawie 300 internautów, którzy polubili wspomnianą fotografię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marta Kaczyńska (@mmkaczynska)

Okazuje się, że mogło to nie być dla niej do końca bezpieczne. Włoscy uczeni, cytowani przez dziennik Il Messagero, podają, że osoby zaszczepione, a szczególne te, które dopiero co przyjęły szczepionkę, powinny uważać na słońce. Według ich ustaleń skóra jest słabsza, a przez to bardziej narażona na działanie promieniowania UV:

Osoby po infekcji i po szczepionce powinny odczekać kilka tygodni, zanim zaczną się opalać i muszą robić to stopniowo stosując oczywiście kremy ochronne – podkreślają lekarze.

Dermatolog Luca Fania podaje też, że zakażenie koronawirusem może objawiać się także na skórze, najczęściej w postaci tzw. pokrzywki, wysypki przypominającej odrę lub ospę oraz stanu podobnego do odmrożenia.


Marta Kaczyńska przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19 i wybrała się na plażę

Marta Kaczyńska przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19 i wybrała się na plażę

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska i Piotr Zielińskifot.

Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu

Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×