Marta Kaczyńska pochwaliła się salonem. Są stylowe meble, kanapa i obraz warty fortunę

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego pieska śpiącego na sofie. Przy okazji pokazała, jak mieszka. Jej salon robi wrażenie.

Marta Kaczyńska w tym roku skończyła czterdzieści lat. Ma za sobą trzy małżeństwa, za co niejednokrotnie była krytykowana. Skandal wybuchł także, kiedy okazało się, że z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim rozwiodła się, będąc w ciąży z drugim, Marcinem Dubienieckim.

Pierwsze małżeństwo trwało od 2003 roku do 2007. W tym czasie urodziły się obie córki Kaczyńskiej, Ewa (2003) i Martyna (2007). Obie, jak się okazało, są córkami Dubienieckiego, z którym córka pary prezydenckiej rozwiodła się w 2016 roku. Z kolei w 2017 udało jej się uzyskać unieważnienie ślubu kościelnego z pierwszym mężem.

W 2018 roku Marta Kaczyńska wyszła po raz trzeci za mąż za ojca jej trzeciego dziecka, Stanisława. Od tamtej pory w życiu córki zmarłego Lecha Kaczyńskiego zapanował spokój.

Marta Kaczyńska nie bryluje w mediach. Od czasu do czasu jednak publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, które pozwalają zajrzeć za próg jej prywatnego życia. I tak wiosną pokazała swój sopocki ogród, zaskakując jego skromnością. Okazało się bowiem, że jest on niewielki i panuje w nim iście brytyjski klimat.

Marta Kaczyńska pokazała wnętrza domu. Na ścianie wisi dzieło sztuki warte fortunę

Teraz zaskoczyła jeszcze bardziej, publikując zdjęcie wnętrza swojego mieszkania. Na fotografii widzimy jej smacznie śpiącego pieska. Zwierzak leży na żółtym jaśku, który ożywia szarość sofy.

W tle widzimy klasyczną stolarkę wejścia do pokoju oraz nowoczesny, warty kilka tysięcy złotych obraz autorstwa zdobywającej popularność malarki Anny Zalewskiej, urodzonej w 1985 roku w Poznaniu. Artystka po ukończeniu Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu podjęła studia inżynierskie. Ślady inżynierskiej pasji można odnaleźć w jej pracach. Geometryzacja ciał i obiektów oraz brak perspektywy bardzo kojarzy się mechanistycznym podejściem do formy, jakie cechowało kubistów.

Podoba wam się, jak mieszka Marta Kaczyńska?

View this post on Instagram

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on


Mieszkanie Marty Kaczyńskiej

Mieszkanie Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska - ogród

Marta Kaczyńska - ogród

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×