Szukaj

Marta Kaczyńska cały czas zasłaniała brzuch, ale nie pomogła nawet luźna koszula. To ostateczne potwierdzenie jej ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska zakrywa ciążowy brzuszek?

Wokół Marty Kaczyńskiej znów zrobiło się głośno – wszystko dzięki rewelacjom przedstawionym przez Fakt, który twierdzi, że córka Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej jest w ciąży i niedługo wyjdzie za mąż. W tym celu udało jej się nawet uzyskać oficjalne unieważnienie poprzedniego małżeństwa:

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Marcinem. Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – twierdzi źródło tabloidu

Kaczyńska spotyka się z biznesmenem z Łodzi, Piotrem. Od kilku miesięcy widujemy ich razem i nie da się ukryć, że wyglądają na zakochanych. Nie szczędzą sobie publicznych czułości, a niedługo staną przed ołtarzem, choć nie będzie to typowy ślub – jedynie Marta złoży przysięgę, a Piotr będzie jej jedynie towarzyszył. Dużo bardziej poruszające są nowiny o ciąży Kaczyńskiej. Jak twierdzi tabloid, Marta jest w połowie piątego miesiąca, a poród ma odbyć się w sierpniu. Nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko, ale taki obrót spraw jest niewątpliwym zaskoczeniem.

Nic więc dziwnego, że oczy wszystkich były zwrócone na jej brzuszek gdy pojawiła się podczas gali wręczenia nagród im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Nie pomogła luźna koszula, zdradziło ją zachowanie – Kaczyńska nieustannie poprawiała marynarkę, splatała dłonie na brzuchu i robiła wszystko by zasłonić prześwitujące przez materiał krągłości.

Myślicie, że faktycznie jest w ciąży?

Kinga Rusin wystrzeliła słowną petardę w ministra środowiska! Drasnęła również Martę Kaczyńską i Mateusza Morawieckiego!

Marta Kaczyńska jest W CIĄŻY, a to jeszcze nie koniec rewelacji tabloidu! Córka Lecha Kaczyńskiego po raz trzeci WYJDZIE ZA MĄŻ!

Marta Kaczyńska jest przeciwna prawicy! Dołączyła do Roberta Biedronia!


Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×