Szukaj

Marta Kaczyńska raczej nie będzie zadowolona! Do mediów trafiło jej weselne menu i PIKANTNE szczegóły nocy poślubnej!

Marta Kaczyńska ślub

Jak wyglądało wesele Marty Kaczyńskiej?

Nie mówiąc nic nikomu, Marta Kaczyńska po raz trzeci wzięła ślub w sobotnie popołudnie. Córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej wyszła za swojego ukochanego Piotra Zielińskiego, dla którego wnosiła o unieważnienie pierwszego kościelnego ślubu. W białej sukience i z ogromnym ciążowym brzuchem poszła do ołtarza w towarzystwie rodziny i najbliższych.

Super Expressowi udało się dotrzeć do pilnie strzeżonych sekretów wesela, które otaczała ogromna tajemnica. Okazuje się, że Marta i jej nowy partner nie oszczędzali na swoim specjalnym dniu. W restauracji, w której odbywało się przyjęcie weselne, można spokojnie zostawić całą wypłatę. Menu również robiło wrażenie:

Lokal nie należy do najtańszych w stolicy. Serwuje m.in. czarny kawior na przystawkę za 250 złotych oraz comber sarny za 98 złotych. Za butelkę szampana trzeba tam zapłacić nawet 1400 zł.  – wyjawia tabloid

Szczegóły nocy poślubnej Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Poza zdjęciami z ceremonii ślubnej i menu weselnym, wyciekły również bardziej “pikantne” szczegóły. Super Express dotarł do źródła, które opowiedziało o nocy poślubnej córki Lecha KaczyńskiegoMarii Kaczyńskiej. Okazuje się, że przyjęcie weselne dobiegło końca stosunkowo wcześnie. Co działo się dalej?

Świeżo poślubiona para udała się nad Wisłę na spacer z psem Marty – czytam

Myślicie, że to już ostatnie wesele Kaczyńskiej?

Marta Kaczyńska z ogromnym ciążowym brzuchem na Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie! Nie ukryła go nawet pod luźną sukienką!

Okrutne słowa. Marta Kaczyńska została obrażona zaraz po ślubie!

Marta Kaczyńska wyszła za mąż! Jej suknia ślubna podkreśliła ciążowy brzuszek!


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×