Szukaj

Marta Kaczyńska ma głowę pełną pomysłów! Właśnie wpadła na kolejny! Tym razem GENIALNY

Marta Kaczyńska, Jarosław stryj

Marta Kaczyńska, Jarosław stryj

Marta Kaczyńska proponuje wprowadzenie nowego przedmiotu w szkole

Marta Kaczyńska uwielbia zwierzęta, tak samo jak jej sławny stryj Jarosław. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej w katastrofie w Smoleńsku, opublikowała nowy felieton na łamach tygodnika Sieci prawy, w którym apeluje o wprowadzenie do szkół nowego przedmiotu. Kaczyńska uważa, że dzieci od najmłodszych lat powinny być edukowane w zakresie właściwego traktowania zwierząt.

Kaczyńska swój pomysł poparła badaniami naukowców, którzy mieli udowodnić, że zwierzęta mają „neuroanatomiczne, neurochemiczne i neurofizjologiczne podstawy świadomości oraz zdolność wyrażania przemyślanych zachowań”:

Ptaki, ssaki, a także wiele innych zwierząt, w tym nawet ośmiornice, dysponują analogicznymi zdolnościami. Podobnie jak u ludzi silne lub długotrwałe doznania negatywne, takie jak ból, głód, pragnienie, poczucie cielesnego skrępowania, a nawet samotność, są dla zwierząt źródłem cierpienia.

Marta jest przerażona mnożącymi się w mediach informacjami o katowaniu czy znęcaniu się nad zwierzętami. Dodatkowo zasmuca ją fakt, że nierzadko brutalnych czynów dopuszczają się młodzi, niepełnoletni ludzie:

Co postuluje autorka tekstu? Aby „poza stopniową delegalizacją niehumanitarnego traktowania zwierząt”, wprowadzić też do programu lekcji wychowawczych obowiązkowy cykl zajęć „rozwijających wrażliwość dzieci i młodzieży na potrzeby naszych braci mniejszych”. Tak, aby dla młodych ludzi oczywiste było, że zwierzęta odczuwają tak jak ludzie i że należy traktować je tak, by nie zadawać im cierpienia – konkluduje publicystka tygodnika.

Zgadzacie się z Martą?

Zobacz: Gorąca jak wulkan Marta Kaczyńska namiętnie całuje się ze swoim nowym kochankiem! Zobaczcie jaki z niego przystojniak! To musi być miłość!

https://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzata-rozenek-i-marta-kaczynska-byly-przyjaciolkami_603342.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/marta-kaczynska-z-masturbacji-przeskoczyla-na-temat-opalania_599067.html


Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński

Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński

Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Marta Kaczyńska na 42 Festiwalu Filmów Fabularnych

Marta Kaczyńska na 42 Festiwalu Filmów Fabularnych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×