Szukaj

Marta Kaczyńska rozpieszcza swojego syna. Dla jego wygody wydała prawdziwą fortunę na wózek

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska wydała fortunę na wózek

Marta Kaczyńska, która jeszcze do niedawna była samotną rozwódką z dwoma dorastającymi córkami, dziś jest nie tylko szczęśliwą żoną, ale również matką trójki pociech. Córka Lecha KaczyńskiegoMarii Kaczyńskiej wyszła za mąż kilka tygodni temu, a zaledwie chwilę później urodziła swoje trzecie dziecko, syna, któremu na imię podobno Stanisław Lech. O tym fakcie poinformowała świat córka Kaczyńskiej, a matka w odwecie natychmiast usunęła jej social media. Chyba nie chciała dzielić się taką nowiną ze wszystkimi.

Kaczyńska nie zamierza też oszczędzać na swojej rodzinie. Kilka dni temu Fakt przyłapał ją na spacerze z noworodkiem, który spał smacznie w wystrzałowym wózku. Na pierwszy rzut oka widać, że był to bardzo przemyślany zakup, a Marta nie planowała wożenia syna w pierwszej lepszej gondoli. Poszła za to w ślady celebrytek i szarpnęła się na naprawdę drogi „pojazd”.

Wózek jej synka został wyprodukowany przez markę Cybex, której wózki miały między innymi Anna Lewandowska czy Natalia Siwiec. Solidny, pięknie wykończony, w neutralnym kolorze i z miejscem na wszystkie dziecięce szpargały czy maminą torebkę – czyli ładny i praktyczny. Niestety, cena już nie jest tak praktyczna, bo cena za ten model waha się od 4500 złotych do nawet 5000 złotych, w zależności od wyposażenia.

Czy to nie lekka przesada?

Marta Kaczyńska pamięta o obowiązkowym spacerku (nawet po porodzie!), pamiętajcie i Wy! 😉 #spacer #ruchtozdrowie #sobota #słoneczko #sun A wiecie ile kosztuje #wózek ze zdjęcia? Sprawdźcie na #fakt24pl. #Cena wbija w #fotel

A post shared by FAKT24.pl (@fakt24.pl) on

Marta Kaczyńska w opałach. Została obrażona jak nigdy wcześniej! Internauci nie mieli dla niej litości

To powinny być radosne dni, a Marta Kaczyńska tylko się stresuje! Jej starsza córka wpadła w tarapaty!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marta Kaczyńska urodziła! Mamy słodkie zdjęcie maleństwa!


Marta Kaczyńska urodziła dziecko

Marta Kaczyńska urodziła dziecko

Marta Kaczyńska w ciąży kupuje prezent

Marta Kaczyńska w ciąży kupuje prezent

Marta Kaczyńska w ciąży na zakupach

Marta Kaczyńska w ciąży na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×