Szukaj

Marta Kaczyńska wybrała imię dla swojego syna! Zdecydowała się uczcić pamięć zmarłego ojca?

Marta Kaczyńska imię dziecka

Jakie imię nosi syn Marty Kaczyńskiej?

Ciąża i ślub Marty Kaczyńskiej wzbudziły ostatnio sporo zainteresowania w Polakach. Od miesięcy mówiło się, że córka Lecha i Marii Kaczyńskich ma romans z nowym partnerem, który miał rozpocząć się na krótko po jej rozwodzie z były mężem. Później para pojawiła się publicznie po raz pierwszy, a choć starali się unikać zdjęć, paparazzi uchwycili kilka momentów, w których widać było jak wymieniają się czułościami.

I choć Piotr zdradził Kaczyńską z inną kobietą, ostatecznie pobrali się i niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Fakt, że chłopiec przyszedł na świat, ujawniła w social mediach córka Kaczyńskiej. Jej konto na Instagramie zostało natychmiast skasowane, ale mleko zdążyło się wylać. Jakie imię Marta nadała swojemu synowi?

Nieoficjalnie mówiło się, że Stanisław Lech – w ten sposób Marta Kaczyńska miała uhonorować swojego zmarłego ojca. Jak podaje informator magazynu Flesz, chłopczyk może też nosić imię Aleksander. W ten sposób Marta również uczciłaby swojego ojca, bo właśnie tak dano mu na drugie imię. Cokolwiek nie wybierze, oba imiona są piękne i tradycyjne, ale to jedynie sprawia, że zdecydowanie się na któreś z nich jest trudniejsze.

A może powinna dać mu na imię Aleksander Stanisław? Lub Stanisław Aleksander? Jak myślicie?

Marta Kaczyńska rozpieszcza swojego syna. Dla jego wygody wydała prawdziwą fortunę na wózek

Marta Kaczyńska w opałach. Została obrażona jak nigdy wcześniej! Internauci nie mieli dla niej litości

Takich rewelacji na temat syna Marty Kaczyńskiej nikt się nie spodziewał! Chłopiec posiada rzadką cechę!

 


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×