Szukaj

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marta Kaczyńska urodziła! Mamy słodkie zdjęcie maleństwa!

Ewa, córka Marty Kaczyńskiej, prowadzi na Facebooku stronę poświęconą jeździectwu Galopem po marzenia

Marta Kaczyńska urodziła trzecie dziecko

Marta Kaczyńska urodziła trzecie dziecko! Jeszcze kilka dni temu wszyscy żyli jej ślubem z Piotrem Zielińskim, do którego doszło pod koniec lipca – teraz para ma na głowie dużo więcej niż zainteresowanie mediów sukienką Kaczyńskiej. Para chciała się pobrać możliwie jak najszybciej, żeby zdążyć przed ślubem i udało się, tak jak chciała tego Marta. Jeszcze parę dni temu widzieliśmy ją na zakupach w Zarze, a teraz jest już szczęśliwą mamą trójki dzieci.

Dobrą nowiną pochwaliła się na InstaStory starsza córka Marty, Ewa. Wstawiła urocze zdjęcie dziecka i przekazała światu nowiny. Trzecie dziecko Kaczyńskiej i drugie dziecko jej męża, który ma już nastoletniego syna, przyszło na świat w Trójmieście, 7 sierpnia. Na razie nie wiadomo jednak, czy to synek czy córka – zapewne wszystkiego dowiemy się niedługo.

Pozostaje jedynie pogratulować i życzyć zdrowia dla dziecka i mamy. 😉

Ciężarna Marta Kaczyńska z ogromnym brzuszkiem buszuje po centrum handlowym. Zajrzała na wyprzedaże i do sklepu z zabawkami

Zaokrąglona Marta Kaczyńska z mężem i córkami oddali hołd ofiarom smoleńska. Zrobili coś pięknego

Marta Kaczyńska została skrytykowana za białą kreację na ślubie, ale sukienka i tak zrobiła furorę. Wiemy gdzie ją kupić!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×