Marta Kaczyńska żyje jak pączek w maśle! Wyszły na jaw ciekawe informacje o jej działalności zawodowej! Na czym zarabia?

Marta Kaczyńska praca

Marta Kaczyńska praca

Marta Kaczyńska to jedna z najbardziej barwnych postaci, która ociera się o show-biznes i politykę. Właśnie wyszły na jaw informacje odnośnie jej kariery zawodowej. Gdzie pracuje córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej?

Marta Kaczyńska jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ciętego języka oraz majątku. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marii i Lecha Kaczyńskich, odziedziczyła po nich majątek. Nie mówimy tu tylko o odszkodowaniu, ale i nieruchomościach. Wiele osób zastanawia się, z czego utrzymuje się Marta Kaczyńska, że stać ja na tak luksusowe auto, egzotyczne wakacje i zakupy w najdroższych delikatesach? Te zadziwiające fakty właśnie ujrzały światło dzienne.

Można by powiedzieć, że jej życie to nieustanny skandal. Najpierw związała się z Piotrem Smuniewskim, któremu urodziła córkę, aby następnie zaprzeczyć w sądzie jego ojcostwu. Testy DNA potwierdziły, że nie jest on ojcem dziewczynki. To nie jedyna kontrowersja wokół Marty Kaczyńskiej. Chwilę później atrakcyjna brunetka związała się z Marcinem Dubienieckim, ojcem Ewy i Martyny. Mężczyzna został oskarżony o pranie brudnych pieniędzy. Chodziło o zawrotną kwotę 8 milionów złotych. Warto dodać, że przez cały czas pobytu w więzieniu, był związany z Kaczyńską, która w tym czasie dużo podróżowała po świecie.

Gdzie pracuje Marta Kaczyńska?

Rodzice Marty Kaczyńskiej pomagali jej w utrzymaniu, a ona sama nigdy nie narzekała na brak pieniędzy. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Od 2017 roku charytatywnie udziela się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, gdzie współpracuje m.in z Lechem Wałęsą, pisze felietony do magazynu Sieci i porusza w nich tematy związane z edukacją seksualną.

Po śmierci rodziców otrzymała 3 miliony złotych odszkodowania, odziedziczyła po nich mieszkanie w Sopocie, które warte jest 1 mln złotych oraz dodatkowy spadek w wysokości 210 tys. zł, 2 tys. euro, 200 funtów i 250 dolarów. Marta Kaczyńska ma także własną kancelarię adwokacką w Sopocie Kancelaria Adwokacka Marta Kaczyńska-Dubieniecka.

Zobacz: Marta Kaczyńska zabrała swoje córki na luksusowe wakacje do Chorwacji! Są pierwsze szałowe zdjęcia z ich wyprawy!

Zobacz: Roznegliżowana Marta Kaczyńska krąży z wózkiem po miejskim parku! W takim odważnym stroju wygląda jak Irina Shayk!

Zobacz:  Marta Kaczyńska opublikowała archiwalną fotografię ze swoim ojcem. Zdjęcie wzruszyło cały internet: “Łza się kręci i w gardle ściska”

 


Pomnik Lecha Kaczyńskiego odsłonili Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda

Pomnik Lecha Kaczyńskiego odsłonili Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda

Marta Kaczyńska z wizytą u swojego wuja. Towarzyszył jej syn Aleksander

Marta Kaczyńska z wizytą u swojego wuja. Towarzyszył jej syn Aleksander

Uroczysta msza z okazji 70. rocznicy urodzin Lecha Kaczy?skiego

18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×