Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska,...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuchem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem
Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuchem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuchem na spacerze z partnerem i...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuchem na spacerze...

Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu! Jego króliczek „Playboya” nawet nie protestował!
Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu! Jego króliczek „Playboya” nawet nie protestował!

Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu! Jego króliczek „Playboya”...

Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu!...

Dziś wtorek, 23.10.2018

Marta Kaczyńska przeszła największy test przed ślubem! Przypadła do gustu swojej nowej teściowej?

Marta Kaczyńska poznała teściowąMarta Kaczyńska poznała teściową

Przed Martą Kaczyńską – kolejny raz – najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Już niedługo córka Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu i przysięgnie miłość swojemu łódzkiemu biznesmenowi, Piotrowi. Nadszedł czas na największe sprawdziany w ich życiu – Piotr poznał Jarosława Kaczyńskiego, wuja Marty, podczas zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia. Wygląda na to, że przed kolejnym kamieniem milowym zrobili kilka miesięcy, ale musiało do tego wreszcie dojść. Jak donosi Na Żywo, Kaczyńska poznała niedawno swoją teściową.

Jak donosi tabloid, mama Piotra bardzo chciała poznać swoją przyszłą synową. Wygląda na to, że spotkanie przebiegło w pokojowych nastrojach:

Pani Jolanta, bo tak ma na imię rodzicielka jej wybranka, bardzo chciała ją poznać. Panie zjadły obiad w swoim towarzystwie i miło spędziły czas. Tematów do rozmów im nie brakowało. Łączą je przekonania polityczne i światopoglądowe, a także ogromna miłość do zwierząt. Jakiś czas temu pani Jola przygarnęła psa ze schroniska i troskliwie się nim opiekuje. Marta od kilku lat ma zaś czworonoga rasy chihuahua, jest także miłośniczką koni. Mama Piotra wierzy, że w związku z Martą jej syn znajdzie stabilizację. Wie, że prezydencka córka go kocha. Gdy niedawno Piotr przebywał w szpitalu, troskliwie się nim zajmowała – wyjawiło źródło magazynu.

Wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze do scementowania trwałego, pełnego miłości i zaufania związku. Rodzina będzie gwarna i bez wątpienia barwna, ale para jest gotowa na wyzwania związane z wychowywaniem dzieci.

Myślicie, że tym razem to już na zawsze?

Marta Kaczyńska jest W CIĄŻY, a to jeszcze nie koniec rewelacji tabloidu! Córka Lecha Kaczyńskiego po raz trzeci WYJDZIE ZA MĄŻ!

Marta Kaczyńska cały czas zasłaniała brzuch, ale nie pomogła nawet luźna koszula. To ostateczne potwierdzenie jej ciąży?

Marta Kaczyńska zdecydowała się skomentować plotki o ciąży i ślubie! „Jesteśmy bardzo szczęśliwi”Czy lubisz Martę Kaczyńską?

Komentarzy: 3


Gość | 30 marca 2018, 20:47

Ależ ohydna baba ! Uf !!!


Gość | 30 marca 2018, 01:25

o kurde ale wygląda na tym zdjęciu z głównej… zawału bym dostałą jakbym rano taką twarz ujrzała…


Gość | 29 marca 2018, 11:40

Jaka ona jest koszmarnie brzydka


Dodaj komentarz
×