Szukaj

Marta Kaczyńska rozkwita na wiosnę jak róża! Ta fotka dowodzi, że młoda mama jest w znakomitej formie!

Marta Kaczyńska Instagram

Marta Kaczyńska Instagram

Marta Kaczyńska udostępniła na swoim Instagramie kolejne zdjęcie, którym zachwyciła wszystkich internautów. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego zaprezentowała przepięknej urody różowy pączek róży, który symbolizuje budzącą się do życia wiosnę. Co za artystyczne cudo!

Marta Kaczyńska od dawna dowodzi, że jest celebrytką wszechstronnie utalentowaną. Przede wszystkim piękna córka Lecha Kaczyńskiego jest wspaniałą matką trójki dzieci. Poza macierzyństwem Marta doskonale sprawdza się jako żona, którą od roku jest już trzeci raz. Bratanica prezesa PiS-u ma także niezwykły talent literacki, który można podziwiać w jej wspaniałych felietonach cyklicznie publikowanych w branżowej prasie. Fanom Marty znany jest także jej pazur artystyczny.

Profil internetowy Marty wygląda jak prestiżowa paryska galeria zjawiskowych fotografii. Kaczyńska od czasu swojego trzeciego małżeństwa rozpala w sobie zmysły estetyczne, a efektami tego ognia dzieli się z fanami na swoim Instagramie. Zdjęcia zrobione przez Kaczyńską odzwierciedlają jej nieprzeciętnie wrażliwą duszę oraz zmysł estetki.

Ostatnio w sieci pojawiła się kolejna fotka autorstwa córki zmarłego prezydenta Polski. Tym razem Marta zaprezentowała zdjęcie różowego pąka róży, którym natychmiast sama się zachwyciła:

Cudeńko – napisała Marta.

Internauci już na pierwszy rzut oka oszaleli z zachwytu, większość fanów fotograficznego talentu Marty Kaczyńskiej na widok różowego pąka róży poczuło prawdziwą wiosnę w swoich sercach. Już wiadomo, że Marta u boku Piotra Zielińskiego czuje się jak róża, która już niebawem przerodzi się z pąka w piękny dorodny kwiat.

Czekamy na kolejne zdjęcie.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on

Zobacz: Marta Kaczyńska padła ofiarą agresji ze strony koleżanek z pracy. Zachowały się paskudnie

Zobacz: Marta Kaczyńska pokazała internautom swoją skrywaną kobiecość! Ta piękna fotka może was zachwycić!

Zobacz: Rozmarzona Marta Kaczyńska z rodziną upaja się wiosną! Tak romantycznej fotki w sieci dawno nie było!


Nowe zdjęcie Marty Kaczyńskiej

Nowe zdjęcie Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem

Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem

Marta Kaczyńska i Aleksander Zieliński na spacerze

Marta Kaczyńska i Aleksander Zieliński na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×