Szukaj

Marta Kaczyńska wychodzi za mąż?! Tym jednym zdjęciem wywołała burzę w Internecie!

Marta Kaczyńska planuje wyjść za mąż?

Wiele mówiło się ostatnio o związku Marty Kaczyńskiej z tajemniczym brunetem, który zdradził ją na gorącej plaży. Wszystko wskazuje jednak na to, że parze udało się przezwyciężyć przeciwności losu, dogadać się, wyjaśnić niejasności i umocnić swój świeży związek. Chodzą nawet pogłoski, że niedługo zaczną planować ślub! Skąd taki wniosek?

Marta odwiedziła na Wawelu grób swoich rodziców, by 1 listopada uczcić ich pamięć i złożyć hołd. Tak się złożyło, że 30 października prezydencka para, która zginęła w tragicznych, tajemniczych okolicznościach w wypadku rządowego samolotu Tu-154 obchodziłaby kolejną rocznicę ślubu. Kaczyńska na Facebooku pokazała poruszające zdjęcie ze ślubu Lecha i Marii Kaczyńskich.

Chciała w ten sposób zaznaczyć ten szczególny dla jej rodziców dzień, czy może wydać swoistego rodzaju oświadczenie o własnym zamążpójściu? Na grobie rodziców, za którymi mimo upływu lat wciąż niesamowicie tęskni, pojawiła się z nowym ukochanym. To pierwsze tak oficjalne wyjście Marty i jej ukochanego.

Myślicie, że mogą myśleć o ślubie?

Zobacz: Marta Kaczyńska i przystojny brunet przestali kryć się z uczuciami! Wiemy kim jest jej nowy partner! To dla niej zostawił żonę?

Zobacz: Córki Marty Kaczyńskiej narażone na niebezpieczeństwo! Wszystko przez Marcina Dubienieckiego!

Zobacz: Marta Kaczyńska i Andrzej Duda razem w Krakowie! Co tam robili? Dlaczego nie było z nimi Agaty?


Marta Kaczyńska wyjdzie za mąż?

Marta Kaczyńska wyjdzie za mąż?

Marta Kaczyńska na 42 Festiwalu Filmów Fabularnych

Marta Kaczyńska na 42 Festiwalu Filmów Fabularnych

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska na Wawelu/źródło:TVP Info

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska na Wawelu/źródło:TVP Info

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×