Pierwszy kryzys w małżeństwie Marty Kaczyńskiej. Pojawiła się bariera nie do przeskoczenia - galeria
zdjecie 1
Nie wygląda to najlepiej

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński mają kryzys?

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński mają pierwszy kryzys w małżeństwie? Co dzieje się w związku pary, która pobrała się w wakacje? Niepokojące doniesienia Dobrego Tygodnia.Marta Kaczyńska w lipcu stanęła na ślubnym kobiercu. Wydawać mogłoby się, że znalazła szczęście u boku Piotra Zielińskiego. Jest jednak jedna rzecz, która stanęła im na drodze – odległość. Okazuje się bowiem, że kiedy Kaczyńska większość czasu spędza w Trójmieście, Zieliński w tym momencie przebywa w Warszawie. Jak sobie z tym radzą? Póki co małżonkowie próbują utrzymać związek na odległość, każdą wolną chwilę spędzają razem. Nie wydaje się także, aby w najbliższym czasie ich plany uległy zmianie. Kaczyńska i jej córki na stałe zadomowiły się w Sopocie. Tam mieści się nie tylko mieszkanie po tragicznie zmarłych rodzicach prawniczki, ale przede wszystkim toczy się życie jej córek. Dziewczynki chodzą do szkół, w których z pewnością dobrze się czują, mają przyjaciół i zaplanowane zajęcia pozalekcyjne. Oprócz tego niedaleko mieszka ich tata Marcin Dubieniecki, co sprawia, że są z nim w stałym kontakcie. Dzieci są też powodem, dla którego Zieliński jest regularnym gościem w stolicy. W Warszawie bywa więc nie tylko ze względu na interesy, ale przede wszystkim na pociechy, z którymi pragnie mieć regularny kontakt. Podobno związek na odległość coraz mniej służy małżonkom:
Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to życie w rozjazdach – przyznał kolega biznesmena w rozmowie z dziennikarzami Dobrego Tygodnia. 
Jak myślicie, jak długo Kaczyńska i Zieliński będą próbowali ciągnąć swoją relację w takich warunkach? https://jastrzabpost.pl/newsy/marta-kaczynska-syn-maz-spacer-krakow_702907.html https://jastrzabpost.pl/rankingi-gwiazdy/ciaza-porody-gwiazd-kto-urodzil-2018_696999.html https://jastrzabpost.pl/newsy/marta-kaczynska-swieta-zdjecia-2018-instagram_702556.html

Zobacz także: Pierwszy kryzys w małżeństwie Marty Kaczyńskiej. Pojawiła się bariera nie do przeskoczenia
×