Szukaj

Marta Kaczyńska nie powstrzymała namiętności! Paparazzi przyłapali ją na baraszkowaniu z mężem w samochodzie!

Marta Kaczyńska z mężem całują się w samochodzie

Marta Kaczyńska z mężem całują się w samochodzie

Marta Kaczyńska całuje się z mężem w odzyskanym samochodzie

Trzy tygodnie temu do mediów trafiła niepokojąca informacja o paskudnej kradzieży, której ofiarą padła Marta Kaczyńska – 14 września spod jej domu zniknęło audi q7 warte przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy. Byłaby to bez wątpienia niepowetowana strata, gdyby nie fakt, że w złodziejach… odezwało się sumienie. Według doniesień TVN24, samochód nie dość, że się znalazł, to jeszcze w wyjątkowy sposób. Złodzieje sami odstawili go pod komendę:

14 września zostaliśmy poinformowani o kradzieży audi z jednego z parkingów na terenie Sopotu. Tego samego dnia skradziony samochód został odzyskany na terenie Gdańska. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli wiele śladów. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Czynności dotyczące kradzieży cały czas trwają, między innymi ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy – podaje TVN24.

Wygląda na to, że pojazd wrócił do rodziny cały i zdrowy po tym, jak policja gruntownie go przeszukała, sprawdziła i spisała protokoły. Paparazzi przyłapali Piotra Zielińskiego, męża Marty, który odstawiał auto wprost do rąk własnych swojej żony. Marta, która niedawno urodziła syna, nie mogła ukryć radości. Nie da się też ukryć, że nie widać po niej zupełnie jakichkolwiek pozostałości po ciąży. Obcisłe ubrania eksponowały smukłą sylwetkę i podkreślały kobiece krągłości.

Kaczyńska wsiadła do samochodu z psem, a w środku obdarzyła ukochanego namiętnym pocałunkiem, zupełnie jakby sam jeden odbił jej zgubę z rąk złoczyńców i zwrócił do prawowitej właścicielki. Najwyraźniej odebranie samochodu z parkingu policyjnego również zalicza się do heroicznych czynów.

Zobaczcie zdjęcia. Cudownie, że takie pary są wśród nas!

Marta Kaczyńska wywołała poruszenie w mediach! Napisała o zaginięciu męża

Agrafka w uchu i oryginalna fryzura. To nie żart. Tak kiedyś wyglądała Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska oficjalnie poddała się na Instagramie. Co się z nią dzieje?

Tylu cichych ślubów w polskim show-biznesie nie było nigdy! Te pary pobrały się w tajemnicy. I to wszyscy w 2018 roku!


Marta Kaczyńska wyszła na spacer z psem

Marta Kaczyńska wyszła na spacer z psem

Marta Kaczyńska na co dzień ubiera się w obcisłe dżinsy

Marta Kaczyńska na co dzień ubiera się w obcisłe dżinsy

Marta Kaczyńska w drodze do odzyskanego auta

Marta Kaczyńska w drodze do odzyskanego auta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×