Marta Kaczyńska powiedziała mężowi stanowcze „nie”. Chodzi o ich dalszą wspólną przyszłość

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Dlaczego Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem?

Ślubem, a potem porodem Marty Kaczyńskiej interesował się cały show-biznes. Choć córka zmarłego prezydenta nie jest celebrytką, wielu chciałoby by była. Polaków bardzo fascynuje jej życie prywatne, w związku z czym nowa plotka może ich zaciekawić podwójnie. Okazuje się, że Marta nie przeprowadziła się jeszcze do męża!

Marta Kaczyńska wyszła za mąż w lipcu ubiegłego roku. Trzecim już wybrankiem jej serca okazał się właściciel stadniny koni, Piotr Zieliński. Decyzja o szybkim ślubie była dla wielu niejasna, a dla złośliwych konieczna. W drodze bowiem było już ich dziecko, które córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej urodziła dziesięć dni po ślubie. Tym oto sposobem bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest matką dwóch nastoletnich córek: Ewy i Martyny oraz małego synka Aleksandra.

Prawniczka nie widzi poza swoimi pociechami świata i to dla nich zrezygnowała ponoć nawet z przeprowadzki do męża. Okazuje się, że Kaczyńska nie chciała komplikować córkom życia (w związku ze zmianą szkoły), dlatego postanowiła zostać w Sopocie, podczas gdy jej partner jako właściciel stadniny i szkoły jeździectwa musi zarządzać biznesami w Warszawie.

Choć u wielu par wspomniana sytuacja prowadziłoby do problemów w związku, po zdjęciach jakie co jakiś czas dostarczają paparazzi widać, że Marta z Piotrem celebrują każdą chwilę razem w radości.

A jednak rozstanie?! Marta Kaczyńska przyłapana na spacerze z synkiem! Gdzie się podział się jej mąż?

Powiało chłodem! Marta Kaczyńska nie przestaje zaskakiwać! Jej ostatni post może was przerazić!

Córka Marty Kaczyńskiej w Sylwestra olśniła urodą. Jest tak piękna, że internauci nie mogli oderwać od niej oczu


Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska wspierała córkę Martynę na zawodach konnych

Marta Kaczyńska wspierała córkę Martynę na zawodach konnych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×