Pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej zapadł się pod ziemię. Co dzisiaj robi i dlaczego tak nagle zerwał z nią kontakt?

Marta Kaczyńska były mąż Piotr Smuniewski

Marta Kaczyńska były mąż Piotr Smuniewski

Piotr Smuniewski był pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej, który z dnia na dzień zerwał z nią kontakt i rozpoczął nowe życie. Dlaczego ich związek okazał się klapą?

Marta Kaczyńska jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których chwali się prywatnym życiem, nie wspomina w nich jednak o swojej burzliwej przeszłości. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej zawarła aż trzy związki małżeńskie. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, drugim Marcin Dubieniecki, a trzecim jest biznesmen z Sopotu – Piotr Zieliński. Marta urodziła trójkę dzieci, ma dwie córki: Ewę Smuniewską oraz Martynę Dubieniecką, a rok temu powitała na świecie synka o imieniu Aleksander.

Najciekawsze wydarzenia w życiu Marty miały miejsce podczas pierwszego małżeństwa – cztery lata po ślubie okazało się, że ojcem Ewy jest drugi mąż bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, a nie pierwszy, jak sama twierdziła przez długi czas. W 2007 roku Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra. Na skutek jej kolejnych starań, w 2017 roku unieważniono także ślub kościelny z pierwszym mężem.

Co się stało z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej?

Piotr Smuniewski przez 4 lata wychowywał najstarsze dziecko Marty jak własne. Informacja, która na niego spadła, była wielkim szokiem. Być może dlatego w 2006 roku rozwiódł się z Kaczyńską. Mężczyzna, pomimo bolesnego ciosu ze strony własnej eks-żony, nadal pragnął spotykać się z Ewą. Kontakt z dziewczynką zerwał w 2007 roku, wtedy zdecydował się na rewolucyjne zmiany w swoim życiu osobistym.

Pierwszy mąż Kaczyńskiej założył nową rodzinę i od 12 lat nie utrzymuje już kontakt z byłą żoną i jej dziećmi. Piotr pod namową swojej nowej partnerki zadecydował, że nie chce więcej widzieć Marty i „swojej, nie-swojej” córki. Smuniewski całkowicie odciął się od swojego dawnego życia. Wyprowadził się do innego miasta, w którym założył własny biznes i stworzył szczęśliwy związek u boku nowej kobiety. Para w krótkim czasie doczekała się wspólnego potomka.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Kiedy syn Marty Kaczyńskiej tak wyrósł?! Najnowsze zdjęcia Aleksandra w objęciach seksownej mamy trafiły do sieci!

Zobacz: Marta Kaczyńska przeszłaby prawie niezauważona, gdyby nie drogi wózek jej syna! W czym jeździ Aleksander?

Zobacz: Marta Kaczyńska rozkwita na wiosnę jak róża! Ta fotka dowodzi, że młoda mama jest w znakomitej formie!


Marta Kaczyńska z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim

Marta Kaczyńska z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim

Piotr Smuniewski z Martą Kaczyńską i jej córką Ewą

Piotr Smuniewski z Martą Kaczyńską i jej córką Ewą

Marta Kaczyńska z Marcinem Dubienieckim spotkali się na zawodach konnych córki

Marta Kaczyńska z Marcinem Dubienieckim spotkali się na zawodach konnych córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×