Szukaj

Tak wygląda życie córki Marty Kaczyńskiej. Co na to jej mama?

Martyna Dubieniecka i Marta Kaczyńska

Martyna Dubieniecka i Marta Kaczyńska

Młodsza córka Marty Kaczyńskiej postanowiła zabawić się ze swoimi obserwującymi w Pytania i odpowiedzi na Instagramie. Chyba nikt nie spodziewał się aż takiej szczerości. Co na to jej mama ?

Marta Kaczyńska to jedyna córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej – Lecha Marii Kaczyńskich. Jest również bratanicą prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego. Mimo to sama nie angażuje się w politykę. Z reguły stara się trzymać z boku od działalności partii, z którą utożsamia ją wielu Polaków. Jest za to aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie ma pokaźną rzeszę fanów.

Marta wychowuje trójkę dzieci: Ewę, Martynę i Stanisława. Bardzo dba o ich odpowiedni rozwój. Z radością wspiera średnią córkę w jej pasji, którą jest jeździectwo. Dzięki temu dziewczynka może pochwalić się już niemałymi sukcesami na swoim koncie. Ostatnio wzięła udział w międzynarodowych zawodach jeździeckich w Krakowie. Jak poinformowała Kaczyńska na Facebooku, jej córka po raz pierwszy zdecydowała się wystąpić w Cavaliadzie.

Córka Marty Kaczyńskiej zdradziła, jak wygląda jej życie

Martyna Dubieniecka oprócz swojego hobby, prowadzi także konto w mediach społecznościowych, które jest chętnie odwiedzane przez fanów zmarłej pary prezydenckiej. Nastolatka dodaje na nim sporo fotografii, organizuje także różnego typu aktywności dla obserwatorów.

Zaprasza ich do udziału w sesjach typu Q&A – pytania i odpowiedzi. Podczas ostatniej z nich zdobyła się na chwilę szczerości. Jak zareaguje na to Marta Kaczyńska?

Pytania, jakie padały ze strony fanów, dotyczyły przeważnie jej konnej pasji. Jednak w pewnym momencie, jeden z internautów zboczył na inny tor. Zapytał on Martynkę o to, jak reaguje, gdy każdy, kto ją widzi, na hipodromie mówi „wow, to ona”. W końcu należy do jednej z najsłynniejszych rodzin w Polsce. Wraz ze swoją siostrą dorastała na oczach rodaków, którzy z zainteresowaniem śledzili ich losy.

Co odpowiedziała dziewczynka? Jej mama może być z niej dumna, gdyż wykazała się ogromnym dystansem i dojrzałością.

Nie wiem, bo tak nie jest (chyba) – odparła, dodając uśmiechniętą buźkę.

Zapewne ta odpowiedź usatysfakcjonuje Martę Kaczyńską.


córka Marty Kaczyńskiej

córka Marty Kaczyńskiej

córka Marty Kaczyńskiej

córka Marty Kaczyńskiej

87016266_3058128514238348_5180552946428936192_n

córka Marty Kaczyńskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×