Szukaj

Media to przemilczały. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki mieli ostatnio co świętować!

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki rozwód

Marta Kaczyńska świętowała rocznicę swojego rozwodu

Marta Kaczyńska w swoim życiu przeszła już wiele kataklizmów i prawdziwych rodzinnych dramatów. Największa tragedia spotkała ją osiem lat temu, gdy w katastrofie smoleńskiej zginęli jej ukochani rodzice – Maria i Lech Kaczyńscy. Następnie bratanica Jarosława Kaczyńskiego przeżywała burzliwe wzloty i upadki podczas małżeństwa ze swoim drugim małżonkiem Marcinem Dubienieckim, z którym ma dwie córki. Marta poślubiła prawnika z Gdyni w 2007 roku, wówczas nie zdawała sobie jeszcze sprawy jak wielkie problemy ją czekają.

Jak donosiły wówczas wszystkie media, Marcin Dubieniecki był w 2009 roku wmieszany w liczne afery, na skutek których został oskarżony między innymi o wyłudzanie pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Następnie kontrowersyjny adwokat w 2015 roku został oskarżony o kierowanie grupą przestępczą oraz wyłudzenia ponad 13 milionów z PFRON. Na skutek tak wielu oskarżeń ówczesny małżonek Marty trafił do aresztu, z którego po 4 miesiącach wyszedł po wpłaceniu ogromnej kaucji w wysokości 3 milionów złotych.

Ukochany Marty Kaczyńskiej chciał pozbyć się problemów, w które wmieszał się w Polsce, zatem planował wyjazd do USA. Jednak zabrano mu paszport i z ucieczki na zachód nici. To był dla Marty i jej córek prawdziwy koszmar. Córka Lecha Kaczyńskiego była pod ciągłym obstrzałem mediów. Gwiazda zakończyła swój związek małżeński z aferzystą w listopadzie 2016 roku.

Dokładnie dwa lata temu bratanica prezesa PiS-u uwolniła się od problematycznego Marcina. Ten dzień był z pewnością dla Marty przełomem w jej burzliwym życiu. Obecnie Kaczyńska ponownie wyszła za mąż, tym razem za tajemniczego bruneta z Trójmiasta, dla którego urodziła swoje trzecie dziecko – syna Aleksandra.

Drugą rocznicę rozwodu z Marcinem Marta świętowała w ramionach nowego męża.

Tak wyglądają relacje Marty Kaczyńskiej z byłym mężem. Paparazzi przyłapali ich na zawodach córki

Koszmar byłego męża Marty Kaczyńskiej! Jest poważnie chory, ale… ma zakaz leczenia za granicą! Oto powód

Ślub i dziecko?! Marcin Dubieniecki dopiero co rozwiódł się z Martą Kaczyńską, a już układa swoje życie na nowo. Nie zgadniecie z kim


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×