Szukaj

Marta Kaczyńska zdecydowała się skomentować plotki o ciąży i ślubie! „Jesteśmy bardzo szczęśliwi”

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska skomentowała plotki o ślubie i ciąży

Plotki o ciąży i zbliżającym się ślubie Marty Kaczyńskiej, córki Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej zelektryzowały Polskę. Opublikowane przez tabloid rewelacje natychmiast zostały przedrukowane przez wszystkich innych i stały się głównym tematem na salonach. Wszyscy byli poruszeni faktem, że Kaczyńska zamierza stanąć na ślubnym kobiercu zwłaszcza, że media kilka miesięcy temu zarzuciły jej wybrankowi niewierność. Marta i Piotr, łódzki biznesmen, spotykają się od dłuższego czasu. Mężczyzna nie odstępuje swojej wybranki na krok, a w święta został nawet przedstawiony jej wujowi, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Biorąc pod uwagę sensację, jaką wywołały te doniesienia, nic dziwnego, że na pewnym etapie dotarły również do uszu samej zainteresowanej. Marta postanowiła odnieść się do tych plotek w oficjalnym oświadczeniu, które niestety nie jest jednoznaczne – wygląda na to, że swoimi słowami jedynie dolała oliwy do ognia:

Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka … W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami – napisała na Facebooku

To raczej nie uciszy kolejnych doniesień, wręcz przeciwnie – bez najmniejszych wątpliwości jedynie podgrzeje atmosferę wokół zbliżającego się ślubu i domniemanej ciąży. Pomijając już unieważnienie ślubu, o które wniosła:

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Marcinem. Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – twierdzi źródło Faktu

Jak myślicie? Naprawdę urodzi w sierpniu i wyjdzie trzeci raz za mąż?

Marta Kaczyńska jest przeciwna prawicy! Dołączyła do Roberta Biedronia!

Marta Kaczyńska jest W CIĄŻY, a to jeszcze nie koniec rewelacji tabloidu! Córka Lecha Kaczyńskiego po raz trzeci WYJDZIE ZA MĄŻ!

Marta Kaczyńska cały czas zasłaniała brzuch, ale nie pomogła nawet luźna koszula. To ostateczne potwierdzenie jej ciąży?


Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×