Szukaj

Ostatni wpis córki Marty Kaczyńskiej zaniepokoił internautów. Co się dzieje z małą Ewą?

Córka Marty Kaczyńskiej zawiesiła bloga

Marta Kaczyńska od niedawna regularnie pojawia się w kolorowej prasie. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, chociaż unika zainteresowania mediów i stara się chronić swoje życie prywatne, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych osób w Polsce.

Nic więc dziwnego, że nie tylko Marta, ale także jej rodzina jest obserwowana przez tabloidy. A te niedawno zaczęły zastanawiać się nad tym, co dzieje się z jej córką.

Nie da się ukryć, że zarówno Marta jak i jej dzieci zafascynowane są jazdą konną. Starsza z dziewczynek, Ewa, pokochała konie do tego stopnia, że przez pewien czas regularnie prowadziła na Facebooku fanpage’a Kamikaze, na którym publikowała informacje o wyścigach konnych, a także filmy z treningów.

Okazuje się jednak, że chociaż jej pasja przyciągnęła ponad 600 fanów, dziewczyna od lipca nie wrzuciła żadnego nowego posta. Ostatni, który opublikowała, nie wskazywał na to, by Ewa kończyła przygodę z jeździectwem czy blogowaniem.

Wówczas do sieci wrzuciła wpis, w którym zdradzała kulisy szkolenia, w którym uczestniczyła. W tamtym czasie testowała trzy konie, a trening ten opisała w sieci.

2 raz dostałam Johna, młodziaka, który jest zajeżdżony dopiero od pół roku i ze mną pokonywał jedne ze swoich pierwszych przeszkód. Jedyne co mogę powiedzieć to, że młode konie są bardzo bardzo nieprzewidywalne i szalone? już nie będę pisała co się z nami wszystkimi działo, ale każdy jest trochę poobijany.

Córka Marty Kaczyńskiej na dobre zrezygnowała z prowadzenia tej strony? A może ma teraz inne obowiązki na głowie i pisanie zepchnęła na dalszy plan? Jak myślicie?

Hejka, my od wczoeaj jesteśmy na szkoleniu u p Rudigera Wassibauera. Konie zaczęliśmy pakować już o 3 rano i po 8 godz…

Opublikowany przez Kamikaze Wtorek, 17 lipca 2018

Niepokojące słowa Marty Kaczyńskiej przeraziły fanów. Napisała o samobójstwie

Marta Kaczyńska wreszcie pokazała swojego ukochanego maluszka! Internauci są oczarowani!

Marta Kaczyńska nie powstrzymała namiętności! Paparazzi przyłapali ją na baraszkowaniu z mężem w samochodzie!


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×