Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem! W jej małżeństwie zaszły wielkie zmiany

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska doskonale wie, jak wygląda związek na odległość. Piotr Zieliński mieszka w Warszawie, a ona nie chce wyprowadzić się znad morza. Piotr Zieliński kursuje między 

Marta Kaczyńska rok temu urodziła trzecie dziecko. Synek Staś to owoc jej miłości z Piotrem Zielińskim. Niestety tata chłopca mieszka w Warszawie. W stolicy prowadzi interesy i ani myśli o przeprowadzce do Trójmiasta. Za to jego ukochana Marta nie chce wynosić się z Sopotu. To tam jej starsze córki chodzą do szkoły, tam ma też swoje życie i przyjaciół.

Zobacz: Ups… Marta Kaczyńska pokazała za dużo na Instagramie! Jej zdjęcia z wakacji nie wymagają żadnego komentarza!

Jak podaje jeden z magazynów, felietonistka źle znosi rozłąkę. Głównie dlatego, że doskwiera jej pewna myśl:

Zamartwiała się, że mąż nie ma okazji obserwować postępów małego Stasia. Nie chciała, by umknęło mu, jak chłopiec uczy się chodzić, wypowiada pierwsze słowa – powiedziała w tygodniku „Doby tydzień” osoba z otoczenia pary.

Nie jest aż tak źle. Okazuje się bowiem, że Piotr kiedy tyko może jedzie do Trójmiasta, by spotkać się z rodziną. Robi też wszystko, by spędzać z synkiem jak najwięcej czasu.

Nawet w środku tygodnia wsiada w auto i bez wahania pokonuje 350 kilometrów. Pragnie być blisko ukochanej. Zwłaszcza teraz, gdy rozpoczął się rok szkolny i Marta musi więcej uwagi poświęcić dziewczynkom. Pragnie ją odciążyć w rodzicielskich obowiązkach – dodaje tajemniczy informator.

Zobacz:  Marta Kaczyńska opublikowała archiwalną fotografię ze swoim ojcem. Zdjęcie wzruszyło cały internet: “Łza się kręci i w gardle ściska”

Związek z Piotrem Zielińskim Marcie zdecydowanie służy. I choć żyją trochę osobno, to ma też swój urok. Stęsknieni za sobą zakochani cieszą się swoim towarzystwem i cenią każdą wspólną chwilę.

Marta przy mężu rozkwita, u jego boku czuje się zrelaksowana i promienieje szczęściem. W takich chwilach uśmiecha się nawet do fotografów, robiących jej zdjęcia, choć na co dzień bardzo tego nie lubi – czytamy w tygodniku.

Zobacz: Roznegliżowana Marta Kaczyńska krąży z wózkiem po miejskim parku! W takim odważnym stroju wygląda jak Irina Shayk!


Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Uroczysta msza z okazji 70. rocznicy urodzin Lecha Kaczy?skiego

18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×