Marta Kaczyńska równo cztery lata temu po raz trzeci wzięła ślub. W social mediach świętuje, ale… inną rocznicę. Co dalej z jej małżeństwem?

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński w dniu ślubu

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński w dniu ślubu

Marta Kaczyńska i jej trzeci mąż Piotr Zieliński 28 lipca świętują czwartą rocznicę ślubu. Córka Lecha Kaczyńskiego świętuje dziś jednak coś zupełnie innego.

Życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej uchodzi za wyjątkowo burzliwe, co zawsze budziło duże zainteresowanie mediów. Ostatnim mężem kobiety jest Piotr Zieliński. Zanim jednak odnalazła szczęście w ramionach przedsiębiorcy, dwukrotnie składała przysięgę małżeńską innym mężczyznom. Przypomnijmy pokrótce jej dotychczasowe, sformalizowane relacje z mężczyznami.

Marta Kaczyńska po raz pierwszy wyszła za mąż w 2003 roku w wieku 20 lat. Wybrankiem jej serca był Piotr Smuniewski, którego poznała w trakcie studiów. Para doczekała się dziecka, jednak nie udało im się stworzyć szczęśliwej rodziny. Ich małżeństwo trwało zaledwie cztery lata, a u boku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego pojawił się kolejny mężczyzna.

Mogę tylko powiedzieć, że to nie ja byłam osobą, która postąpiła nie fair. Tata, który nie znał całej prawdy, martwił się o mnie. Uważał, że rodzina ma wielką wartość, którą należy doceniać i nie powinniśmy jej burzyć. Nie potrafiłam się z nim zgodzić i postanowiłam zamieszkać sama z Ewą. Po pewnym czasie, nie planując układania sobie życia na nowo, spotkałam Marcina. Ponownie, bo znaliśmy się z okresu studiów – wyznała Marta Kaczyńska w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Zakochani wzięli ślub w 2007 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gdyni. Ceremonia kościelna nie była możliwa ze względu na to, że Marta Kaczyńska według kościoła nadal była żoną Piotra Smuniewskiego, poza tym wybranek kobiety jest ateistą.

Przyjęcie weselne zorganizowano w ośrodku rządowym w Juracie, a para spodziewała się wówczas dziecka. Związek z Marcinem Dubienieckim również zakończył się niepowodzeniem. W 2011 roku mężczyzna wyprowadził się od żony, a niedługo później złożył pozew rozwodowy. Małżeństwo zostało rozwiązane dopiero w 2016 roku. Rok później Marta Kaczyńska unieważniła poprzednie małżeństwo, dzięki czemu ponownie mogła wziąć ślub kościelny.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński – czwarta rocznica ślubu

Córka Lecha Kaczyńskiego nie poddała się jednak w poszukiwaniach prawdziwej miłości i wkrótce w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Ukochany kobiety to biznesmen Piotr Zieliński, który  prowadzi szkółkę jeździecką i stadninę koni, ponadto jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Horseball (sportu rozgrywanego na koniach). Para pobrała się 28 lipca 2018 roku, a jeszcze tego samego roku na świat przyszedł ich syn.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński stronią od blasku fleszy i starają się chronić swoje życie prywatne. Kobieta skupia się teraz na wychowywaniu swojego synka. Mieszka z dala od stolicy, co zapewnia jej swego rodzaju spokój. W pewnym momencie w mediach pojawiły się jednak informacje o rzekomym kryzysie, który miał pojawić się w ich małżeństwie.

Zaledwie rok po ślubie pary tygodnik Dobry Tydzień ujawnił, że trzeci mąż Kaczyńskiej dzieli życie między Sopotem a Warszawą, w której mieszkają dzieci z jego poprzedniego małżeństwa. Regularne wyjazdy męża miały doprowadzać Martę do ogromnej frustracji:

Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to życie w rozjazdach – wyznał w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” znajomy biznesmena.

Dziś mija czwarta rocznica ślubu Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego, z tej okazji wielu obserwatorów córki Lecha Kaczyńskiego spodziewało się zobaczyć w social mediach wpis poświęcony temu szczególnemu dniu. Okazało się jednak, że Kaczyńska świętuje dziś rocznicę, ale zupełni inną.

Prawniczka tuż przed południem opublikowała na Facebooku post, do którego wgląd mają wszyscy internauci. To link do strony internetowej z wierszem autorstwa Zbigniewa Herberta – Przesłanie Pana Cogito. Jak twierdzą poloniści, głównym przesłaniem dzieła jest wezwanie do bezinteresownego heroizmu, za który nie oczekuje się chwały ani nagrody. Jedynym sensem ludzkiej egzystencji stają się etyczne postępowanie i szacunek do tradycji.

Dziś 24. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta – napisała Marta Kaczyńska.

Dziś 24. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta

Posted by Marta Kaczyńska on Thursday, July 28, 2022

Od miesięcy na próżno szukać nowych wzmianek na temat małżeństwa Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego, co należy traktować jako dowód tego, że ich relacja ma się świetnie, a uczucie jest jeszcze mocniejsze. Ostatni raz kobieta pochwaliła się swoim ukochanym w marcu 2021 roku, gdy w Dni Kobiet udostępniła zdjęcie prezentu, jaki jej wręczył.

W galerii przypominamy zdjęcia ze ślubu pary.


Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Komentarze

 • Gość pisze:

  CO ZA BRZYDOTA Z TEJ MARTY I W DODATKU KAZDE DZIECKO Z INNYM MASAKRA

 • Gość pisze:

  Zakłamana kobieta pouczająca Polki jak mają żyć. Będąc w ciąży z kochankiem wmówiła mężowi, że to jego córka a nas umoralnia. Śmiechu warte.

 • Gość pisze:

  Z pewnością wielki ból dla rodziców, tak bardzo tradycyjnych.

 • Gość pisze:

  Słusznie prawisz – małpy i cyrk – niestety nasze, narodowe i na naszym utrzymaniu, do tego zakłamane do granic możliwości.

 • Gość pisze:

  Ta Marta Kaczyńska całkiem fajna babeczka

 • Gość pisze:

  Dokładnie puszczalska i kłamczucha a innych poucza dawniej takie na gnoju za wieś wywozili a teraz to autorytet…..

 • Gość-ówa pisze:

  Przypominam że Marta „zawsze dziewica” udowodniła, przed gdańskim Sądem Rodzinnym, że Piotr Smuniewski NIE JEST OJCEM jej pierwszego dziecka. Co ciekawe przez pierwszych kilka lat życia dziewczynki wmawiała i jemu i jej że to rodzony tatuś 🙂 Co jeszcze ciekawsze prawdziwym ojcem starszej latorośli okazał się „kolega ze studiów”, oszust i kryminalista , mąż numer II Marcin Dubieniecki! Taka oto „patoMartusia „

  • Gość pisze:

   Nie twoje małpy, nie twój cyrk. Zajmij się własnym życiem, nie cudzym.

  • Anonim pisze:

   Zieliński bzyknął i miał pecha, albo dal się wrobić w ciążę. Slub, jak zwykle u Marty, brany z brzuchem, tym razem na ostatnich nogach. Ale zanim go sfinalizowano, to „narzeczony” Martuni, odstawiał bzykanko na plaży z mniej oficjalna narzeczoną :))) Slub wyglądał na układ, bo zdaje się nigdy nie zamieszkali razem i odbywają spotkania parkowe z dzieckiem, jak rozwiedzione pary.
   Zakładam, że może liczyć na jakieś dotacje Unijne i rządowe w ramach rekompensaty:)

  • Gość pisze:

   Jak cudze nie bedzie żyło na mój /nasz koszt, to może wracać do cyrku.

  • Gość pisze:

   Niestety żyje na nasz koszt
   Kilka la temu PiS przyznał jej rentę rodzinna po obojgu rodzicach i w tedy to było ok. 30 tys., teraz może być nawet drugie tyle.
   Przypomnę że renta rodzinna „zwykłym” osobom, które straciły rodzica, przysługuje do 16 roku życia lub do końca edukacji, ale nie dłużej niż do 25 roku życia. Wejście w związek małżeński przerywa dostawanie renty. No i wysokość renty jest określoną przepisami, to 85% dochodu rodzica.
   „Renata” Marty nie ma ograniczeń, może to być dowolna kwota, np. 200%.
   A co tu mamy, kobieta lat 42. edukację zakończyła 20 lat temu i Zaliczyła trzech mężów, ale kasa leci.
   Kasa za bycie „córka pis

 • Gość pisze:

  wyjątkowo przystojny facet , z takim można zgrzeszyć

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×