Marta Kaczyńska oschle o zwycięstwie Roberta Lewandowskiego w plebiscycie FIFA. Tabloid: „Wkurzy wiele osób”

Kaczyńska i Lewandowski

Kaczyńska i Lewandowski

Marta Kaczyńska opublikowała post, w który doceniła kolejny sukces Roberta Lewandowskiego. Mogła jednak podpaść sporej grupie Polaków. Dlaczego?

Życie prywatne Marty Kaczyńskiej od lat budzi zainteresowanie opinii publicznej. Córka tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej długo szukała prawdziwej miłości. Trzy razy brała ślub. Z drugim mężem, a zarazem ojcem jej córek, Marcinem Dubienieckim poznali się na studiach na Uniwersytecie Gdańskim. W 2007 roku się pobrali i przez kolejne lata tworzyli dobrze dobrany duet. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Marta i Marcin rozwiedli się po dziewięciu latach małżeństwa. Dzielą się opieką nad córkami: Martyną i Ewą. Wygląda na to, że ich relacje są jak najbardziej poprawne. Obecnie jednak jest żoną Piotra Zielińskiego i to z nim buduje przyszłość i doczekała się trzeciego dziecka – Stanisław Lech rodził się 7 sierpnia 2018 roku.

Profile w mediach społecznościowych Marty są bacznie obserwowane. Nie publikuje zbyt często, tym bardziej jej wpisy budzą zainteresowanie. Tym razem wsadziła kij w mrowisko. Jej post o Lewandowskim nie wszystkim się spodoba.

Marta Kaczyńska doceniła sukces Lewandowskiego. Co opublikowała?

Robert Lewandowski jest szanowany nie tylko w Polsce, ale także miliony osób na całym globie uważają go za najlepszego piłkarza w tym momencie. Kilka dni temu po raz drugi dostał nagrodę dla Najlepszego Piłkarza na świecie. Zdeklasował tym samym Leo MessiegoCristiano Ronaldo Neymara.

Marta Kaczyńska postanowiła na swoim profilu na Facebooku zauważyć sukces Roberta Lewandowskiego. Na jej wpis uwagę zwrócił Super Express:

Marta Kaczyńska wkurzy wiele osób! Tak zareagowała na nagrodę FIFA dla Lewandowskiego – grzmi nagłowek.

Prawniczka zamieściła link do informacji o tym wydarzeniu, który odsyła na portal wPolityce.pl, co SE skomentował następująco:

Zamieściła link do informacji o tym wydarzeniu kierujący do portalu wPolityce.pl, co zapewne wkurzy wiele osób, bo serwis ten mocno sprzyja partii rządzącej i raczej nie należy do ulubionych wśród zwolenników opozycji. Marta Kaczyńska zatem musiała podpaść części polskiego społeczeństwa – czytamy w tabloidzie.

Kaczyńska nie opatrzyła postu żadnym komentarzem.

Jak widać, bratanica Jarosława Kaczyńskiego obserwuje, co się dzieje na świecie i docenia międzynarodowe sukcesy Polaków.


Publikacja Marty Kaczyńskiej skomentowana w SE

Publikacja Marty Kaczyńskiej skomentowana w SE

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska z synem na Wawelu

Marta Kaczyńska z synem na Wawelu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×