Szukaj

Marta Kaczyńska u boku trzeciego męża poczuła przypływ wiosennej namiętności! Takich romantycznych uniesień dawno nie widzieliście!

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński, rozstali się?

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński, rozstali się?

Zakochana Marta Kaczyńska z mężem na romantycznym spacerze

Marta Kaczyńska nie ukrywa swojej wielkiej miłości, którą rozpala w niej Piotr Zieliński. Małżonkowie nawet na spacerze nie mogą się powstrzymać od namiętnych pocałunków i przytulasków.

Marta Kaczyńska z racji, że jest córką Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej oraz bratanicą Jarosława Kaczyńskiego, nie może liczyć na całkowitą medialną prywatność. Od lat portale plotkarskie komentują jej barwne życie, natomiast czujni paparazzi śledzą jej każdy krok. Kaczyńska jest osobą niezwykle barwną, szczególnie jej życie osobiste wzbudza zainteresowanie oraz spore emocje. Portale plotkarskie rozpisywały się swego czasu w temacie jej wcześniejszych związków, zatem wiadomo, że Marta ma za sobą trzy burzliwe małżeństwa.

Pierwszym mężem Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski, drugim Marcin Dubieniecki, a od lipca 2018 trzecim mężem Marty jest  biznesmen Piotr Zieliński. Kaczyńska jest także mamą trójki dzieci, ma dwie córki: Ewę Smuniewską i Martynę Dubieniecką, których ojcem jest jej drugi mąż, Marcin Dubieniecki, natomiast z obecnym mężem Marta ma rocznego synka Aleksandra.

Okazuje się, że młoda mama dopiero w ramionach Piotra Zielińskiego odnalazła prawdziwą miłość. Rok po swoim ślubie bratanica Jarosława Kaczyńskiego nadal jest zakochana jak nastolatka w swoim wybranku. Dowodem tej namiętności są zdjęcia Marty i Piotra z ostatniego spaceru. Małżonkowie wyraźnie poczuli wiosnę, już nie ukrywają się przed paparazzi. Koniec z samotnymi spacerami, mieszkający w Warszawie Piotr Zieliński wreszcie pojawił się w Trójmieście, natychmiast zabrał ukochaną żonę i synka na romantyczny spacer.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać przypływ wielkiej wiosennej  namiętności, która ogarnęła małżonków. Romantyczne pocałunki Marty i Piotra mogą rozpalić wszystkich czytelników Super Expressu.

To jest prawdziwa miłość.

Marta Kaczyńska zabrała się za cyce i zawstydziła cały kraj! Jest ciekawiej niż myślicie!

Marta Kaczyńska to prawdziwa ślubna ekspertka! Ile razy stała przed ołtarzem? Zadziwiająca liczba!

A więc tak to wyglądało… Marta Kaczyńska po latach upubliczniła tajemnicę swojego ojca


Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński z synem Aleksandrem na spacerze

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński z synem Aleksandrem na spacerze

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński spacerowali w dniu wyborów samorządowych

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński spacerowali w dniu wyborów samorządowych

Marta Kaczyńska z córkami i partnerem (Piotr Zieliński) na Wawelu. Rocznica katastrofy smoleńskiej

Marta Kaczyńska z córkami i partnerem (Piotr Zieliński) na Wawelu. Rocznica katastrofy smoleńskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×