Seksowna polska WAG pokazała się w bikini! Wygląda lepiej niż Anna Lewandowska?

Marta Glik i Anna Lewandowska

Marta Glik i Anna Lewandowska

Marta Glik w bikini

Żony polskich piłkarzy zaliczają się do grona najpiękniejszych kobiet w kraju: Marina, Anna Lewandowska, Sara Boruc, Dominika Grosicka… Trudno wybrać, która z nich jest najładniejsza, choć dziewczyny prześcigają się w autopromocji na swoich oficjalnych profilach jak tylko mogą.

Do grona najpiękniejszych WAGs z pewnością zalicza się także Marta Glik, żona Kamila Glika. Para poznała się w szkole, w rodzinnej miejscowości Jastrzębie Zdrój. Są rodzicami małej Victorii.

Jestem spełniona! Mam wspaniałą rodzinę – córkę, męża, niczego więcej mi nie potrzeba – mówiła Marta w jednym z wywiadów.

Marta Glik pochwaliła się ostatnio piękną fotką, na której pozuje w seksownym bikini. Pod zdjęciem pojawiło się natychmiast mnóstwo ciepłych wpisów od fanów:

  • Jakie ciało zazdroszczę
  • Śliczna jak zawsze!
  • Uwielbiam – najlepsza
  • Polki to piękne kobiety

Zobaczcie sami jaka piękną figurę ma zona naszego piłkarza.

Tak Edyta Pazura świętowała 30 urodziny! Na hucznej imprezie nie mogło zabraknąć jej sławnych, pięknych przyjaciółek: Anny Lewandowskiej, Dominiki Grosickiej, Violi Piekut i Agnieszki Hyży

Natalia Jakuła pochwaliła się sylwestrową imprezą z WAGs i piłkarzami. Imprezowała w doborowym towarzystwie! „Sylwester z gwiazdami nie tylko w Polsacie”

Piękna siostra Roberta Lewandowskiego na wakacjach z popularną WAG! Ten modowy hit pokochała nawet Małgorzata Kożuchowska!


Marta Glik w bikini

Marta Glik w bikini

Marta Glik - WAGs na otwarciu butiku ZAQUAD

Marta Glik - WAGs na otwarciu butiku ZAQUAD

Dominika Grosicka i Marta Glik - otwarcie butiku ZAQUAD

Dominika Grosicka i Marta Glik - otwarcie butiku ZAQUAD

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×