Szukaj

Marta Glik świętuje drugie urodziny córeczki. Dekoracje z przyjęcia zachwyciły internautów. Valentina to skóra zdjęta z ojca

Urodziny córki Glików

Urodziny córki Glików

Marta Glik pochwaliła się w sieci zdjęciami z przyjęcia urodzinowego młodszej córeczki. Dekoracje, które przygotowała, zapierają dech. Solenizantka jest zachwycona!

Kamil Glik to jeden z najpopularniejszych piłkarzy w reprezentacji Polski. W barwach narodowych występuje już od 2010 roku. Środkowy obrońca na co dzień gra we włoskim klubie Benevento Calcio. Robi ogromną karierę w świecie sportu, ale może się także pochwalić bardzo udanym życiem prywatnym.

W czerwcu 2011 roku wziął ślub ze swoją ukochaną Martą. Zakochani poznali się w czasach szkolnych, gdy byli jeszcze nastolatkami. Ich miłość przetrwała kolejne 17 lat. Stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie i zdecydowanie mogą stać się świetnym przykładem dla innych znanych par. Ich uczucie cały czas ma się doskonale.

Marta jest bardzo wyrozumiałą żoną, która doskonale wie, jak wygląda życie u boku sportowca. Chociaż piłka nożna jest ważną częścią ich życia, to na pierwszym miejscu zawsze jest rodzina, a zwłaszcza ukochane córeczki. Małżonkowie wspólnie wychowują 7-letnią Victorię oraz jej młodszą siostrę Valentinę. Dzisiaj druga córka sportowca obchodzi drugie urodziny.

Marta Glik pokazała zdjęcia z przyjęcia urodzinowego córki

Marta Glik jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów, a jej profil obserwuje spora liczba internautów. Fani chętnie podglądają, jak wygląda życie ich ulubionego zawodnika oraz jego rodziny. Żona reprezentanta Polski chętnie chwali się szczególnymi chwilami. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia pokazała piękne kadry z profesjonalnej, rodzinnej sesji, a teraz możemy zobaczyć, jak młodsza córka pary świętuje swoje urodziny.

Na profilu mamy małej solenizantki pojawiły się zdjęcia z przyjęcia. Widzimy na nich małą Valentinę razem ze starszą siostrą i żoną sportowca. Nie zabrakło oczywiście mnóstwa balonów, dekoracji i tortu z ulubioną bohaterką z bajki. Cały dom dosłownie tonął w różu, bieli i złocie:

Spełnienia Marzeń Kochanie – podpisała zdjęcia Marta.

Pod postem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze. Obserwatorzy Marty zachwycają się mnóstwem uroczych dekoracji i składają życzenia gwieździe wieczoru:

  • Wszystkiego dobrego dla solenizantki.
  • O jak pięknie. Wszystkiego najlepszego.
  • Jak ten czas leci. Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń.

My również jesteśmy zachwyceni tym, jak pięknie został przystrojony dom. Widać, że Valentina jest zachwycona tym, co się wokół niej dzieje. Przy okazji możemy zobaczyć, jak bardzo robi się podobna do sławnego ojca.

Życzymy wszystkiego najlepszego.


Marta Glik drugie urodziny córki

Marta Glik drugie urodziny córki

Marta Glik drugie urodziny córki

Marta Glik drugie urodziny córki

Marta Glik drugie urodziny córki

Marta Glik drugie urodziny córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×