Szukaj

Piękna Marta Glik urodziła! Młoda mama pokazała serię słodkich zdjęć z maluszkiem! Kamil Glik skacze ze szczęścia!

Marta Glik urodziła

Marta Glik urodziła

Marta Glik urodziła drugą córeczkę

Marta Glik pochwaliła się zdjęciem córeczki, którą właśnie urodziła. Dziewczynka jest młodszą siostrą Victorii, która z niecierpliwością czekała na rodzeństwo.

Marta Glik zasłynęła w mediach jako atrakcyjna żona reprezentanta Polski Kamila Glika, który gra na co dzień w AS Monaco. Partnerka piłkarza niedawno podzieliła się radosną nowiną, że właśnie z Kamilem spodziewają się kolejnego dziecka. Za pośrednictwem Instagrama Marta informowała fanów o rozwoju swojej ciąży, wklejając piękne foty z luksusowych sesji w Monako.

Obecnie na profilu żony Glika pojawiła się kolejna dobra nowina, Marta została ponownie mamą, celebrytka urodziła śliczną córeczkę. Do informacji o narodzinach Marta dołączyła śliczne fotki dziewczynki:

Nasza Księżniczka już z nami Kocham – napisała Marta.

To cudowna nowina, bowiem państwo Glikowie od dawna planowali dla swojej 6-letniej Victorii rodzeństwo. Sama Marta przyznała, że z Kamilem marzą o powiększeniu rodziny i są już na to gotowi:

Na pewno myślimy o powiększeniu rodziny. Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce – mówiła Marta Glik.

Marzenie Marty i Kamila Glików się spełniło! Małżonkowie po 8 latach swojego związku powitali na świecie drugą córeczkę.  Pod postem Kamili pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, do których nasza redakcja szczerze się dołącza.

Marta Glik chwali się dużym ciążowym brzuchem na bajecznych zdjęciach! Sesja lepsza niż u Beyoncé!

Marta Glik przed samym porodem zaprezentowała swój wielki brzuch w Monte Carlo! Zafundowała sobie sesję jak z amerykańskiego magazynu!

Gwiazdy chwalą się zdjęciami z Wigilii! Wybraliśmy najpiękniejsze! Jest ich mnóstwo!


Marta Glik urodziła córeczkę

Marta Glik urodziła córeczkę

Marta Glik urodziła córeczkę

Marta Glik urodziła córeczkę

Marta Glik ciążowa sesja w Monte Carlo

Marta Glik ciążowa sesja w Monte Carlo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×