Córka wójta z „Rancza” pokazała się topless. Marta Chodorowska nieźle zaszalała na wakacjach

Marta Chodorowska

Marta Chodorowska

Marta Chodorowska pokazała odważne ujęcie z wakacji w Chorwacji. Zrzuciła stanik, a zdjęcie opublikowała na Instagramie.

Ranczo od 14 lat jest jednym z najbardziej lubianych seriali emitowanych na antenie TVP. Po raz pierwszy widzowie poznali mieszkańców Wilkowyjów w 2006 roku i przez kolejne 3 lata co tydzień śledzili losy bohaterów. Potem produkcja zarządziła krótką przerwę, jednak od 6 marca 2011 do 27 listopada 2016 roku ponownie mogliśmy przyglądać się losom barwnych mieszkańców wsi, a także rodzinnym problemom wójta.

Na planie zdjęciowym Rancza przez wiele lat przewinęło się mnóstwo bardziej lub mniej znanych aktorów. Seria wypromowała również sporo młodych gwiazd. Wśród nich znalazła się Marta Chodorowska, serialowa córka Pawła Kozioła.

Od czasu, kiedy zagrała Klaudię, minęło sporo, a ona bardzo się zmieniła. Właśnie pokazała odważne zdjęcie z wakacji.

Marta Chodorowska na zdjęciu topless

Marta Chodorowska, to aktorka, która zasłynęła z roli Klaudii Kozioł w Ranczu. Tam ciągle zmieniała swój wizerunek – od grzecznej pensjonarki, po zbuntowaną fankę muzyki punk. A jaka jest w codziennym życiu? Jeszcze niedawno, na salonach, była podobna do swojej serialowej bohaterki. Obecnie bardzo się zmieniła.

Marta jest bardzo aktywną użytkowniczką sieci, gdzie dzieli się kadrami ze swojego życia. Właśnie pokazała bardzo odważne zdjęcie z wakacji. Pozuje bez stanika, zachwycając się otaczającą ją naturą.

Chwilę potrwało zanim polubiłam się z Chorwacją. Nie jestem fanką turystycznych „must see”, wielkich campingów z doskonałą, rozrywkową infrastrukturą, uroczych ale tak zatłoczonych miasteczek, że robią wrażenie już tylko wydmuszek bo uciekło z nich prawdziwe życie, straganów, promenad, restauracji, w których zabawia się klientów. Zawsze mam ochotę uciec jak najdalej. Na szczęście mam tyle czasu by dać Chorwacji czas. Wgryzam się powoli. I już udało nam się znaleźć niewielkie, spokojne plaże, urocze kameralne knajpki i malownicze niewielkie kampingi.

Kadrem zachwyceni są internauci. Zachwyca ich nie tylko otoczenie, ale także figura aktorki. Marta Chodorowska może pochwalić się nienaganną sylwetką.

Marta Chodorowska – co robi dzisiaj?

Marta Chodorowska wyszła za mąż w tajemnicy, za swojego partnera, właściciela dużej agencji reklamowej, z którym wychowuje synka Władka. Ciągle grywa w serialach i teatrze, ale na salonach nie jest o niej głośno. W social mediach dzieli się swoimi najnowszymi projektami. Można ją obserwować na Instagramie lub Facebooku.


Marta Chodorowska na wakacjach

Marta Chodorowska na wakacjach

Marta Chodorowska na wakacjach

Marta Chodorowska na wakacjach

Marta Chodorowska - Walentynki 2021

Marta Chodorowska - Walentynki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×