Tego TVN nie pokazał! Najseksowniejsza uczestniczka „Big Brothera” chwaliła się mieszkańcom powiększonymi piersiami! Mamy zdjęcia!

Marlena Klimczyk, piersi, operacja plastyczna, Big Brother

Marlena Klimczyk, piersi, operacja plastyczna, Big Brother

Marlena Klimczyk powiększyła piersi

Marlena Klimczym podczas nocnej rozmowy z Łukaszem i Justyną przyznała się do operacji plastycznej. Uczestniczka Big Brothera, która planowała opuścić program, powiększyła piersi o kilka rozmiarów. Swój biust zaprezentowała w pełnej okazałości współlokatorom.

Mieszkańcy Big Brothera zdążyli już nawiązać pierwsze przyjaźnie. W domu Wielkiego Brata można zauważyć podział na trzy grupy, jedną z nich tworzą Łukasz, Justyna, Magda i Marlena. Cała czwórka spędza ze sobą niemalże każdą wolną chwilę i chętnie wymienia się sekretami z życia prywatnego, tak jak dzisiaj po północy, co można było zobaczyć podczas transmisji live.

Każdy kto śledzi, co dzieje się w programie poza anteną, doskonale wie, że producenci mocno „ścinają” relacje ze względu na ograniczony czas antenowy. Jedną ze scen, której raczej TVN7 nie wyemituje w dzisiejszym odcinku, jest wyznanie Marleny Klimczyk, która współlokatorom przyznała się do operacji powiększenia piersi.

Pani detektyw i weganka Justyna Żak tuż przed pójściem spać ucięły sobie odważną pogawędkę z Łukaszem Darłakiem na temat kobiecego ciała. Dziewczyny postawiły opowiedzieć homoseksualnemu uczestnikowi, jak wyglądają kobiece miejsca intymne. Gdy rozmowa zeszła na temat piersi, Marlena Klimczyk przyznała, że w przeszłości powiększyła swój biust o kilka rozmiarów:

Nie chciałam takich piersi stojących, tylko takie normalne, anatomiczne – wyjawiła szczerze.

Justyna zaczęła podpytywać, czy Marlenie nie przeszkadzają blizny po operacji. Ta jednak odparła, że są prawie niezauważalne i gdyby miała cofnąć czas, ponownie podjęłaby decyzję o poprawieniu swojego biustu:

Ja nie żałuję operacji, tych blizn prawie nie widać.

Wyraźnie zafascynowana tematem chirurgii plastycznej weganka poszła za ciosem i zapytała, czy Klimczyk poprawiła również nos, który wygląda jak spod skalpela:

Jak poszłam do chirurga na operację powiększenia piersi to się zapytał, gdzie robiłam nos. (…) Ale nie, mam naturalny.

Na deser uczestniczka Big Brothera, która jeszcze kilka dni temu planowała odejść z programu, zaprezentowała Łukaszowi i Justynie swój wypełniony silikonem biust w pełnej okazałości. Piersi Martyny Klimczyk zrobiły na nich piorunujące wrażenie:

Wow, rzeczywiście nic nie widać – odparł Łukasz.

Czekamy na fotki spod prysznica!

Zobacz: Homofobia w “Big Brotherze”! Internauci chcą zlinczować Tomka! Z całej siły uderzył w homoseksualnego Łukasza!

Kiedy do programu “Big Brother” dołączy nowy uczestnik? Znamy decyzję producentów!

Zamieszanie w Big Brotherze! Co z rezygnacją Marleny Klimczyk?

Zajrzeliśmy do lodówki w domu “Big Brothera”, a tam… Nieźle się zdziwicie!


Marlena Klimczyk pokazała biust po operacji plastycznej

Marlena Klimczyk pokazała biust po operacji plastycznej

Marlena Klimczyk miała operację plastyczną

Marlena Klimczyk miała operację plastyczną

Piersi Marleny Klimczyk sensacją wśród uczestników Big Brothera

Piersi Marleny Klimczyk sensacją wśród uczestników Big Brothera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×