Harry i Meghan doigrali się. Członek rodziny królewskiej wyjawi ich WSZYSTKIE sekrety w telewizji: „Będę jak otwarta księga”

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry otwarcie mówią o tym, co spotkało ich podczas życia w monarchii. Teraz jeden z członków rodziny królewskiej przerywa milczenie. Chce ujawnić niewygodne sekrety Sussexów na antenie. 

Książę Harry i Meghan Markle niemal od trzech lat pozostają poza murami pałacu. Właśnie wtedy zrzekli się swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Decyzja małżonków wywołała spory skandal i była komentowana niemal na całym globie.

Zdecydowali oni opuścić Wielką Brytanię i zamieszkali w USA. Małżonkowie dopiero po roku od wyjazdu udzielili obszernego wyjazdu, w którym nie szczędzili przykrych słów pod adresem pozostałych członków rodu Windsorów. Najbardziej oberwało się obecnemu królowi, który przez wiele miesięcy nie utrzymywał kontaktów z młodszym synem, a także księciu Williamowi i jego żonie.

Meghan mówiła o rasizmie, z jakim się spotkała, mieszkając na dworze. Wspomniała również o tym, że myślała o samobójstwie, gdy była w końcowym etapie ciąży z Archiem. Zaledwie kilka dni temu poinformowano, że Harry wydał biografię, w której szczerze opisuje, co działo się z nim, gdy był bezpośrednio związany z rodziną królewską. W sieci można zobaczyć już okładkę pamiętnika zatytułowanego Spare (tłum. wolny, zapasowy), który do sprzedaży trafi 10 stycznia 2023 roku.

Książę Harry i Meghan Markle mogą mieć kłopoty. Mark Tindall zdradzi ich tajemnice

Jakiś czas temu tabloidy informowały o tym, że księżna Kate podpisała umowę na obszerny wywiad w prasie. Domniemywano, że poruszy w nim kwestie konfliktu z Sussexami. Okazuje się jednak, że w zwierzeniach uprzedzi ją Mike Tindall. Mężczyzna jest mężem Zary Tindall, czyli wnuczki królowej Elżbiety II. Pojawi się on w reality show I’m A Celebrity…Get Me Out of Here! i już teraz zapowiedział, że ujawni sporo niewygodnych faktów dla Meghan i Harry’ego.

Mark jest byłym zawodnikiem rugby i zdecydowanie jednym z najbardziej medialnych członków rodziny królewskiej. Zdradził, że podczas udziału w programie będzie jak „otwarta księga” i nie będzie ukrywał niczego, co działo się za murami pałacu. Jak na razie kolorowa prasa w Wielkiej Brytanii zastanawia się, czy rzeczywiście ujawni sekrety Sussexów, czy chce jedynie swoimi szumnymi zapowiedziami, przyciągnąć widzów przed telewizory.

Okazuje się też, że wielu Brytyjczyków krytykuje go za udział w tak komercyjnym programie. The Mirror postanowił zapytać Mike’a, czy aby pojawić się w formacie musiał otrzymać zgodę monarchii. Uniknął jednak odpowiedzi.

To nie jest informacja, którą się muszę dzielić – odpowiedział.

Jeżeli rzeczywiście podzieli się niewygodnymi dla Meghan i Harry’ego sekretami, to zdaje się, że będą oni na językach świata jeszcze zanim pamiętnik wnuka królowej Elżbiety II trafi do sprzedaży.


Mike Tindall przed operacją plastyczną nosa

Mike Tindall przed operacją plastyczną nosa

Mike Tindall przed korektą nosa

Mike Tindall przed korektą nosa

Mike Tindall i Zara Tindall na pogrzebie księcia Filipa

Mike Tindall i Zara Tindall na pogrzebie księcia Filipa

Komentarze

 • Marika pisze:

  Biedak jego nos żyje własnym życiem. Pewnie chrapie, powinien się tym zająć.

 • Gość pisze:

  Mike Tindall, to przyciężki intelektualnieDzień dobry Wielkiej Brytanii. i zapewne będzie, jak zwykle opowiadał o BRK, bo za to mu zapłacili. Nim samym nikt zainteresowany nie jest.

  • Gość pisze:

   O BRK jeśli będzie mówił to tylko dobrze, inne postępowanie mu się po prostu nie opłaca. Natomiast mogli mu zapłacić za kilka faktów na temat rudego i jego jachtowki.
   Mike przyciezki intelektualnie? To co powiedzieć o Harrym? W końcu Mike poślubił wnuczke królowej, a Harry wycieraczke :)))

 • Gość pisze:

  Ale bzdury. On i jego żona nie są pracującymi rojalsami, nie mają tytułów i nigdy nie pisnęli ani słowa o rodzinie królewskiej. I zdecydujcie się czy nazywacie go Mike, czy Mark.

  • Gość pisze:

   Dlatego właśnie on może przemycic kilka słów na temat rudego i jego starej, grubej d…y piątej kategorii :)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×