Nie żyje 35-letna aktor serialu „Glee”. Popełnił samobójstwo

Mark Salling śmierć, samobójstwo

Mark Salling śmierć, samobójstwo

Mark Salling z Glee nie żyje

Brytyjski tygodnik Hello przekazał smutną wiadomość. Mark Salling nie żyje. Aktor zyskał międzynarodową rozpoznawalność dzięki roli w serialu Glee, w którym przez 6 lat wcielał się w postać Noaha „Puck” Puckermana.

Salling zmarł w wieku 35 lat. Przyczyny zgonu mężczyzny na razie nie zostały wyjaśnione. Z ustaleń policji wiadomo jedynie, że jego ciało znaleziono w rzece Los Angeles w Sunland. Według nieoficjalnych ustaleń serwisu abc7.com, aktor popełnił samobójstwo.

Mark Salling – pedofilia

Mark Salling miał poważne problemy z prawem. Cztery lata temu został aresztowany za posiadanie dziecięcej pornografii. Aktor Glee miał ponad 25 tys. nielegalnych zdjęć i filmów z udziałem nieletnich w sytuacjach związanych z seksem, które przechowywał na dysku twardym i pendrive’ach. Sprawę na policję zgłosiła jego ówczesna dziewczyna, która była przerażona znaleziskami w domu swojego ukochanego. Według TMZ.com, tylko na komputerze, do którego Salling nie chciał nikomu podać hasła, znaleziono ponad tysiąc zdjęć dzieci.

Policja w Los Angeles, jeszcze zanim sprawa trafiła do sądu, zabroniła aktorowi jakichkolwiek kontaktów z osobami niepełnoletnimi. Mark miał zakaz wstępu na place zabaw, publiczne baseny, do szkół i parków. Salling przyznał się do stawianych mu zarzutów, a w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym do mediów napisał:

Przyznaję się do winy, ponieważ jestem winny zarzutów i pragnę skorzystać z obietnic zawartych w niniejszej umowie, a nie z jakiegokolwiek innego powodu.

Sallingowi groziła kara 20 lat pozbawienia wolności, jednak aktor zawarł w sądzie ugodę, zgodnie z którą miał spędzić w więzieniu od 4 do 7 lat oraz zostać wpisany do rejestru przestępców seksualnych. Wyrok miał zapaść w marcu br.

Nie żyje 25-letni polski sportowiec. Przegrał walkę z rakiem

Żona Tomasza Mackiewicza umieściła ostatnie wspólne zdjęcia. “Serce pęka”

Tragiczna śmierć 19-letniej uczestniki programu “Nasz nowy dom”. Cały internet jest poruszony jej tragiczną śmiercią


Mark Salling nie żyje

Mark Salling nie żyje

Mark Salling nie żyje

Mark Salling nie żyje

Mark Salling nie żyje

Mark Salling nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×