Marietta z „Paradise Hotel” i Dagmara z „Królowych życia” połączyły siły. Zagrały razem w teledysku

Dagmara Kaźmierska i Marietta Fiedor

Dagmara Kaźmierska i Marietta Fiedor

Mariusz Wawrzyńczyk pracuje nad druga płytą, która ma się ukazać w 2021. Wokalista do udziału w najnowszym klipie Chcę Ci powiedzieć zaprosił wiele osobistości polskiego show-biznesu. Główną gwiazdą teledysku jest Marietta z Love Island.

Mariusz Wawrzyńczyk, to zwycięzca 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty. Dwa lata temu ukazał się jego pierwszy krążek – Zawsze pod wiatr. Szerszej publiczności wokalista dał się poznać podczas udziału w programach Szansa na Sukces oraz Bitwa na Głosy. Brał również udział w wielu projektach muzycznych. Wystąpił między innymi w koncercie Wszystko jest poezją na festiwalu w Opolu.

Artysta właśnie nagrał nowy klip, który ma się stać hitem wakacji. Do udziału w projekcie zaprosił wiele znanych gwiazd i osób z polskiego show-biznesu. Wśród nich są między innymi Dagmara Kaźmierska i Marietta z Paradise Hotel.

Mariusz Wawrzyńczak nagrał teledysk z gwiazdami reality-shows

Chcę Ci powiedzieć to najnowszy klip wokalisty, który ma być zwiastunem albumu zaplanowanego na 2021 rok. To pop-rockowy utwór, który w szufladzie przeleżał aż 10 lat. Dopiero teraz wokalista zdecydował się na jego premierę. W teledysku wystąpiło wiele gwiazd zaprzyjaźnionych z wokalistą, takich jak: Majka Jeżowska, Urszula Dudziak, Qczaj, Agata Młynarska, Kasia Wilk, Marta Manowska oraz wielu innych.

Niezmiernie się cieszę, że tak wybitne postaci zgodziły się wystąpić w moim teledysku. Z każdą z tych osób jestem emocjonalnie związany a los pozwolił, że się poznaliśmy i polubiliśmy. Bardzo mocno cenię każdą z tych osób za ich talent, wrażliwość, dobroć, ogromną determinację w walce o swoje, pracowitość,  ale także za to, że pozostali sobą i zarażają pozytywną energią. Buziaczki wysyłane przez wszystkich artystów niech będą wyrazem Naszej miłości do Was, słuchaczy, naszych sympatyków i fanów. Natomiast Hasztag #ChcęCiPowiedzieć  niech stanie się wyrażeniem tego co macie do przekazania swojej drugiej połowie – mówi o swoim klipie Wawrzyńczyk.

Najnowszy klip z udziałem gwiazd, to propozycja wokalisty na nadchodzące lato. W teledysku u boku Mariusza występuje Marietta Fiodor znana widzom z show Love Island.  Wydaje nam się, że piosenka może startować do walki o przebój tegorocznych wakacji.


Mariusz Wawrzyńczyk

Mariusz Wawrzyńczyk

Mariusz Wawrzyńczyk

Mariusz Wawrzyńczyk

Mariusz Wawrzyńczyk

Mariusz Wawrzyńczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×