Mariusz Totoszko zabrał rodzinę, spakował cały dobytek i wyprowadził się z Polski: „Jeśli mamy biedować, to lepiej tutaj”

Mariusz Totoszko

Mariusz Totoszko

Mariusz Totoszko z rodziną na stałe wyjechał z Polski. Artysta spakował cały dobytek do tira i rozpoczął życie na drugim końcu Europy. Tam zaczyna od zera. Gdzie zamieszkał?

Mariusz Totoszko karierę w branży muzycznej podobnie jak wielu artystów rozpoczynał od udziału w talent show. Pojawił się w drugiej edycji programu Idol, gdzie dotarł do ścisłego finału. Tam przegrał jedynie z Krzysztofem Zalewskim i zajął drugie miejsce. Muzyk pojawił się także, w pierwszej edycji uwielbianego przez widzów show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zakończył je, zdobywając trzecie miejsce.

Mariusz ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. W programie Idol poznał Martę Smuk, wokalistkę teatru Roma, która w talent show zajęła czwarte miejsce. Ich małżeństwo rozpadło się po roku. W tym czasie zdążyli doczekali się córki – Julii. Od 2010 roku jego życiową partnerką jest Justyna Tomańska, czyli była menadżerka zespołu Volver, którego kiedyś był liderem. Para wspólnie wychowuje córeczkę Zosię.

Mariusz Totoszko na stałe wyjechał z Polski

Mariusz Totoszko od dłuższego czasu próbował przebić się na rynku muzycznym. Chociaż powoli zdobywał serca fanów, to nadal nie czuł się spełniony. Od kilku lat poważnie myślał o przeprowadzce do Hiszpanii. Takie plany miał już w 2014 roku, jednak otrzymał wtedy pracę w serialu Pierwsza miłość i zdecydował się pozostać w kraju. Podpisał nawet kontrakt z jedną z wytwórni muzycznych w Madrycie.

Dopiero w 20202 roku rodzina na stałe przeniosła się do Hiszpanii. Najpierw z kraju wyjechała jego partnerka z córeczką, które w styczniu zeszłego roku zaplanowały spędzić kilka miesięcy na Półwyspie Iberyjskim. Tam zastała je pandemia. Postanowiły ściągnąć do kraju także Mariusza.

Tak naprawdę decyzję, by tutaj ułożyć sobie życie, podjął za nas koronawirus. Modliłam się o tę Hiszpanię od dawna i moje modły zostały wysłuchane. Zaczynamy od zera. W Polsce nie mamy teraz pracy, więc jeśli mamy biedować, to lepiej tutaj – zdradziła Justyna Tomańska w rozmowie z portalem e.dziecko.pl.

Mariusz przez zamknięte granice dotarł do nich dopiero w czerwcu. Nie mógł polecieć samolotem, a do Hiszpanii dojechał ciężarówką prowadzoną przez zaprzyjaźnionego kierowcę.

Moja przygoda z ciężarówką właśnie się kończy. To była przygoda życia. (…) ruszam z Barcelony na południe do Andaluzji już innym transportem – napisał na Instagramie po dotarciu na miejsce.

Ostatnio Totoszko spędził trochę czasu w Polsce. Spędził sporo czasu ze starszą córką i zagrał nawet spektakl w Teatrze Komedia. Po powrocie do Hiszpanii stwierdził, że to jego miejsce na ziemi.

Tutaj inaczej podchodzę do życia i codziennie dziękuję za to, że mogę tu żyć i mimo wielu utrudnień jest mi dużo lepiej – napisał w sieci.

Wygląda na to, ze Mariusz z rodziną zamierzają zostać w Hiszpanii na stałe. Jego partnerka przed laty mieszkała w tym kraju i wydała nawet książkę Polka w Madrycie. W czasie pochmurnej jesieni na pewno można im pozazdrościć tamtejszej pogody.

Poniżej przypominajmy jeden z występów Mariusza w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.


Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska

Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska

Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska

Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska

Mariusz Totoszko

Mariusz Totoszko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×