Szukaj

Mąż Natalii Siwiec musiał dokonać drastycznej zmiany w życiu. Po tym jak został ojcem Natalia postawiła mu ultimatum…

Mariusz Raduszewski, partner Natalii Siwiec przez wiele lat borykał się z uzależnieniem, które negatywnie wpływało nie tylko na niego, ale także na najbliższe osoby w jego otoczeniu. Kiedy na świecie pojawiła się ich córka Mia postanowił z tym skończyć. Jak udało mu się rzucić papierosy?
Natalia Siwiec - papierosy

Natalia Siwiec - papierosy

Natalia Siwiec jest nie tylko przepiękną modelką, ale przede wszystkim troskliwą mamą. Prawie dwa lata temu gwiazda i jej partner Mariusz Raduszewski zostali rodzicami. Na świat przyszła Mia, która od tego momentu jest nieodłącznym towarzyszem ich życia: towarzyszy im w pracy, podczas wyjazdów, a także regularnie pojawia się na Instagramie modelki, czym zdobyła serca obserwatorów. 

Nic więc dziwnego, że modelka chce przekazać córeczce jak najlepsze wartości i nawyki. Właśnie dlatego stara się nie tylko dobrze i zdrowo żyć, ale także takim stylem życia zaraża inne osoby. W tym swojego ukochanego, który jeszcze do niedawna był z tym trochę na bakier.

Mąż Natalii Siwiec pali Iqos

Mariusz Raduszewski regularnie sięgał po papierosy, przez co zatruwał nie tylko swój organizm, ale także osoby w swoim otoczeniu. Odkąd na świecie pojawiła się Mia, Natalia postawiła mężowi ultimatum: musi skończyć z nałogiem, by negatywnie nie wpływać na zdrowie swojej malutkiej córki. Mariusz zmienił więc swoje dawne przyzwyczajenia, wybierając mniej szkodliwą alternatywę – papierosy zamienił na IQOS podgrzewacz tytoniu, który nie tylko jest mniej szkodliwy, ale również nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, dymu, a także nie drażni otoczenia. Okazuje się, że urządzenie to cieszy się coraz większą popularnością. Nie tylko jest alternatywą dla papierosów, ale także robi wrażenie designem. To dodatkowo bardzo modny gadżet, który można dobrać w zależności od gustu pod względem koloru, faktury czy customizowanego wykończenia.

Sięgają po nie nie tylko długoletni palacze, ale także gwiazdy. Z IQOS‘em możemy zobaczyć m.in przystojnego i charyzmatycznego Oliviera Janiaka, aktorkę Martę Wierzbicką, czy piękną Weronikę Książkiewicz.

Odkąd Natalia i Mariusz dołączyli do miłośników IQOS, kłótnie w ich związku należą do rzadkości, a oni sami są idealnym przykładem na to, że aby prowadzić zdrowy tryb życia wystarczą chęci i odrobina silnej woli.

Zobacz: Niepokojące doniesienia na temat Jarosława Bieniuka. Natalia Siwiec ujawniła więcej niż wiedzieliśmy dotychczas

Zobacz: Natalia Siwiec spiekła na raka skórę swojej rocznej córeczki?! Internauci nie mieli dla niej litości!

Zobacz: Natalia Siwiec zafundowała fanom zmysłową sesję w Wenecji! O takich zdjęciach marzy każda polska gwiazda!


Mariusz Raduszewski postawił na IQOS

Mariusz Raduszewski postawił na IQOS

Mariusz Raduszewski wybrał IQOS

Mariusz Raduszewski wybrał IQOS

Mariusz Raduszewski wybrał IQOS

Mariusz Raduszewski wybrał IQOS

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×