Szukaj

Marit Bjoergen urodziła! Dziewczynka czy chłopiec?

Syn Marit Bjoergen ma na imię Marius

Syn Marit Bjoergen ma na imię Marius

Marit Bjoergen urodziła syna

Wydawać by się mogło, że Justyna Kowalczyk w obecnym sezonie powinna osiągać dużo lepsze wyniki. Największa konkurentka Polki wycofała się ze startów z powodu ciąży. Marit Bjoergen oczekiwała dziecka ze swoim wieloletnim partnerem. Fred Borre Lundberg to medalista olimpijski w kombinacji norweskiej. Kiedy Marit Bjoergen zapowiadała, że zrobi sobie przerwę i wróci dopiero w 2017 roku, wszyscy spodziewali się, że odpocznie. Nic bardziej mylnego! Sportsmenka będąc w ciąży trenowała od 50 do 60 godzin miesięcznie! Zrezygnowała jednak z największych obciążeń.

Zobacz: Marit Bjoergen w ciąży ciężko trenuje 

Dziś jednak Norweżka urodziła. Tę informację potwierdziła także Norweska Federacja Narciarska na swoim profilu na Facebooku, pisząc, że zarówno mama i synek czują się dobrze.

Spekuluje się, że Marit bardzo szybko wróci do formy. Wszak przez niemal całą ciążę uprawiała czynnie sport. Gratulujemy młodej mamie!

Marit Bjoergen urodziła syna

Marit Bjoergen urodziła syna


Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    60 godzin miesięcznie to raptem 2 godziny dziennie. Dla zawodowej sportsmenki to nie jest dużo. Tak czy siak gratulacje!

  • Gość pisze:

    Wiedziałam,że to chłopiec zanim tu weszłam musiała czymś sie sprycować. To przerażające tak przetrenowywać się podczas ciąży.Jakby na wyniku zależało jej bardziej niż na dziecku.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×