Szukaj

Marina w pieszczotliwy sposób zwraca się do Wojtka Szczęsnego. Nie zgadniecie jak

Marina zdradza jak pieszczotliwie mówi do Wojtka Szczęsnego

Marina zdradza jak pieszczotliwie mówi do Wojtka Szczęsnego

Marina i Wojtek Szczęsny są młodym małżeństwem, ciągle tak samo zakochani i zapatrzeniu w siebie. Widać, że wspierają się nawzajem i mogą na siebie liczyć. Przy okazji jednego z postów piłkarza, piosenkarka zdradziła, jak pieszczotliwie się do niego zwraca w domowych pieleszach.

Wojciech Szczęsny opublikowała na Instagramie fotografię, z okazji 10. rocznicy występów w brytyjskim klubie piłkarskim. Marina była pierwszą osobą, która skomentowała post, a przy okazji zdradziła, jak w pieszczotliwy sposób zwraca się do męża.

Sprawdź: To, co Wojciech Szczęsny zrobił z piłką nie mieści się w głowie! Nawet Robert Lewandowski przecierał oczy z niedowierzania! [WIDEO]

Marina – jak pieszczotliwie mówi do Wojtka Szczęsnego?

Marina i Wojtek Szczęsny tworzą jedno z bardziej rozpoznawalnych małżeństw w polskim show biznesie. Są młodzi, piękni i zakochani. Od niedawna są też rodzicami małego Liama. Ich miłość kwitnie, a oni wiedza, jak podtrzymywać temperaturę w związku. Przypominamy: Marina twerkuje na Instagramie przed Wojtkiem Szczęsnym. Nie wiedzieliśmy, że tak potrafi

Ostatnio, przy okazji postu Wojtka, z okazji dziesięciolecia jego występu w angielskiej ekstraklasie, Marinę rozbawiło stare zdjęcie męża do tego stopnia, że nie zastanawiając się wiele, spontanicznie skomentowała:

Hahha dziubas!

Sami przyznacie, że słodko? Nie wiadomo tylko, jak jego koledzy z boiska, zareagują na takie publiczne zdradzenie tajemnicy domowych pieleszy.

Nic dziwnego, że piosenkarka zareagowała tak spontanicznie, przecież 10 lat temu jeszcze się z Wojtkiem nie znali, więc zdjęcie młodego Szczęsnego z pewnością ją rozczuliło.

Jego obserwujący natychmiast rzucili się gratulować takiego stażu, chwalili za postępy i życzyli dalszych sukcesów na stadionach całego świata.

  • Przeszedłeś długą drogę…
  • Gratulacje!
  • Brawo ty!
  • Powodzenia!

Zobacz: Marina Łuczneko jest łudząco podobna do polskiej gwiazdy lat 70.! Że też wcześniej tego nie zauważyliśmy. Są identyczne!


Wojtek Szczęsny - zwany

Wojtek Szczęsny - zwany "Dziubasem"

All-ONS_1063891454-Wojciech_Szczesny_Liam_Szczesny_Marina_Luczenko_Szczesna

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, Liam Szczęsny fot. ONS

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, Liam Szczęsny fot. ONS

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, Liam Szczęsny fot. ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×