Szukaj

Marina wrzuciła zdjęcie z łazienki. Fani pod wrażeniem luksusowego wnętrza

Marina - łazienka

Marina - łazienka

Marina pochwaliła się na Instagramie makijażem na lato, ale fani podziwiają także jej łazienkę. Jak jest zaaranżowane wnętrze?

Marina przez pierwsze miesiące pandemii przeżywała ciężkie chwile. Została rozdzielona z Wojtkiem Szczęsnym, gdyż ten musiał zostać we Włoszech, na kwarantannie. Rozłąka nie była dla nich łatwa, na szczęście dobiegła końca i są znowu razem. Kiedy piłkarz wrócił do domu, pokonując samochodem dzielące ich kilometry, piosenkarka opublikowała filmik, na którym szczęśliwy Liam biegnie wprost w ramiona taty. Urocze nagranie podbiło serca internautów.

Od tamtego momentu do życia rodziny wróciła harmonia, a Marina może się skupić na synku i swoich projektach, nie niepokojąc się zbędnie o zdrowie męża. Jest aktywna na Instagramie, a dzisiaj zachwyciła fanów swoja łązienką.

Marina pokazała łazienkę

Gwiazda zaprosiła fanów do łazienki, żeby pochwalić się świeżym i delikatnym makijażem na lato. Pozuje w zwiewnej sukience, jej make-up jest zjawiskowy, a ona wygada jak nastolatka, a nie mama dwulatka. Zresztą komentarze fanów nie pozostawiają wątpliwości, że taką odsłoną Marina czaruje jak nigdy.

  • Marina! Wygladasz obłędnie! mega świeżo, dziewczęco i ten piekny uśmiech. Buziaki.
  • Jak ty jesteś piękna!
  • Hot16??? Wyglądasz jak dziewczynka.
  • Cudownie, brak słów – piszą.

 

Marina - łazienka

Marina – łazienka

Są też i tacy, którzy dostrzegli, w jak pięknym wnętrzu pozuje gwiazda. Jej łazienka wykończona jest marmurem, znajduje się w niej lustro w drewnianej, przecieranej ramie i lampy z pasującymi, szarymi kloszami. Ozdobą jest mały wazon z kwiatami i świeczki. W pomieszczeniu jest jasno, wszystko jest proste, ale bardzo gustowne i zapewne dobrze się tam czuje zarówno Marina, jak i Wojtek. Jest luksusowo.


Marina - łazienka

Marina - łazienka

Marina - łazienka

Marina - łazienka

Marina - łazienka

Marina - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×