Szukaj

Marina zamieściła rozdzierający serce wpis: „Wychodzi na to, że nasza rodzina nieprędko będzie w komplecie”

Marina - o rozłące z Wojtkiem Szczęsnym

Marina - o rozłące z Wojtkiem Szczęsnym

Marina i Wojciech Szczęsny osobiście doświadczyli jak bardzo koronawirus może zburzyć życie rodzinne. Ze względu na podejrzenie zarażenia piłkarz przechodzi kwarantannę z dala od żony i synka. Piosenkarka bardzo to przeżywa, czego wyraz dała na swoim Instagramie. Czyżby rozłąka miała trwać dłużej?

Marina Łuczenko na temat koronawirusa wypowiedziała się już kilka razy. Między innymi dodała post, w którym skomentowała sytuację we Włoszech. Mieszkańcy Italii popełnili błąd, ponieważ po decyzji o zamknięciu szkół, społeczeństwo potraktowało ten czas jako wakacje – tak całą sytuację oceniła piosenkarka.

Jednocześnie poprosiła fanów, by potraktowali sprawę bardzo poważnie. Nie wychodzili z domu, jeśli nie będzie takiej potrzeby. Podkreśliła, że ważne jest by przestrzegać zasad, które pomogą zmniejszyć ryzyko zakażenia. Prosiła o zachowanie zdrowego rozsądku.

Tuż po tym, jak chorobę wykryto u piłkarza Juventusu, Daniela Rugani, jej mąż, Wojtek Szczęsny, podobnie jak inni piłkarze z drużyny, został objęty kwarantanną i rozdzielono go z rodziną. Dzisiaj okazuje się, że może to być długa rozłąka, o czy poinformowała fanów na swoim Instagramie.

Marina o rozłące z Wojtkiem Szczęsnym. Jak długo się nie zobaczą?

Jakiś czas przed Mariną, Wojtek Szczęsny opublikował wpis, w którym dodaje odwagi Włochom. Pisze, że wszystko będzie dobrze i mówi o wielkiej próbie dla wszystkich. Sam rozdzielony z rodziną nie czuje się zbyt komfortowo, ale nie traci ducha. Wpis zakończył słowami:

Tak więc, choć strasznie tęsknię za rodziną i modlę się o ich dobro, z dumą dzielę się tym trudnym momentem z mieszkańcami Włoch. Pozostań silny Włochu, andrà tutto bene [wszystko będzie dobrze]!

Dzisiaj Marina dała wyraz dręczącemu ją niepokojowi. Opublikowała fotografię, na której uśmiechnięta pozuje z synem. Jej słowa jednak są zaprzeczeniem sielankowego widoku.

Mimo uśmiechu, w sercu strach, niepewność i totalna bezradność. Wychodzi na to, że nasza rodzina nieprędko będzie w komplecie – zaczęła.

Jej słowa mogą świadczyć o tym, że Wojtek będzie musiał spędzić z dala od rodziny więcej niż dwa tygodnie, to bardzo niepokojące. Dalej napisała, że z pewnością łatwiej jest być w tym czasie z bliskimi. Dodała też, że pandemia powinna nam uświadomić, co się tak naprawdę w życiu liczy. Zaapelowała też o optymizm.

Lepiej jest tym, którzy ten trudny czas mogą przechodzić razem z najbliższymi.
Myślę, że ten tragiczny okres uświadomi wielu z nas, co tak naprawdę w życiu jest ważne. Życzę Wam zdrowia i bardzo Was proszę nie traćcie pogody ducha, mimo wszystko. Dbajcie o siebie.

Wpis zakończyła podziękowaniami dla tych, którzy służą nam w tym ciężkim czasie.

PS. Ogromne wyrazy szacunku dla wszystkich, którzy nie mogą zostać w domu, a dzięki którym nasz kraj funkcjonuje i walczy – uważajcie na siebie!!! Dziękuję.

Marina - o rozłące z Wojtkiem Szczęsnym

Marina – o rozłące z Wojtkiem Szczęsnym

Na jej wzruszający wpis żywo zareagowali internauci, którzy piszą:

  • Uważajcie na siebie i bądź kochna dobrej myśli, bo burzy ZAWSZE przychodzi słońce.
  • Ja przez epidemie jestem rozdzielona z chłopakiem… Ja w Polsce on w Norwegii loty odwołane , nie wiadomo jak szybko się zobaczymy.
  • Mam silne przeświadczenie, że świat po tej pandemii już nigdy nie bedzie taki sam…

Mamy nadzieję, że jednak Marina będzie mogła szybciej niż myśli cieszyć się rodziną w komplecie.


Marina - o rozłące z Wojtkiem Szczęsnym

Marina - o rozłące z Wojtkiem Szczęsnym

Marina i Wojciech Szczęsny całują się

Marina i Wojciech Szczęsny całują się

Marina o koronawirusie we Włoszech

Marina o koronawirusie we Włoszech

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×