Szukaj

Marina rozkoszuje się rodzinnym szczęściem na wakacjach. Liam już taki duży!

Marina z rodziną

Marina z rodziną

Marina wczoraj miała urodziny. Nie zapomnieli o niej najbliżsi, to z pewnością był miły dzień. Dzisiaj przyjemności ciąg dalszy. Gwiazda podzieliła się z fanami rodzinnymi zdjęciami z uroczego Portofino. Liam jest już taki duży.

Marina nie ukrywa, że bardzo ważna jest dla niej rodzina. Ze znanym bramkarzem, Wojciechem Szczęsnym stworzyli szczęśliwy związek, a dwa lata temu na świat przyszedł ich pierwszy syn, Liam.

Nie od razu zdradzili, że będą rodzicami. Chociaż na temat ciąży artystki spekulowano tygodniami, zarówno ona, jak i jej mąż, nabrali wody w usta. Dopiero gdy już dłużej nie dało się ukrywać brzuszka, podzielili się radosnymi nowinami.

Synek pary przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku, o czym dumni rodzice poinformowali w sieci kilka dni po porodzie. Od tamtego czasu możemy podziwiać, jak pięknie się rozwija. Na profilach społecznościowych jego rodziców pojawia się dość często, ale para nie zdecydowała się pokazywać jego twarzy.

Wiadomo także, że między Mariną i Wojtkiem jest szczere uczucie, które okazują sobie bez skrępowania. Tworzą nie tylko piękna, ale też szczęśliwą parę. Dowodem są choćby takie kadry, jak dzisiejsze, gdzie wspólnie pozują w urokliwym Portofino.

Marina z rodziną na uroczych zdjęciach

Wojtek na co dzień gra w Juventusie Turyn, więc rodzina mieszka w e Włoszech. Pandemia spowodowała, że zdecydowali się przeczekać trudny czas w Warszawie, ale nie było też to takie proste, a oni przeżyli rozłąkę, gdyż Szczęsny musiał przejść kwarantannę. Następnie przedostał się do Polski samochodem i w końcu mogli razem korzystać z niezapowiedzianego czasu wolnego.

Celebrowali urodziny sportowca, Dzień Dziecka, a także zrobili imprezę z okazji tego, że Liam skończył dwa latka. Wczoraj dzień urodzin świętowała Marina. Wszelkie te urocze chwile mogli podziwiać internauci, którzy obserwują profile społecznościowe pary. Widać, że czują się ze sobą świetnie.

Dzisiaj piosenkarka pokazała urocze kadry z Włoch. Wojtek wrócił już do pracy, bo Serie A wznowiła rozgrywki. Korzystając z pięknej pogody, odwiedzili urocze Portofino, a Marina nawiązała w opisie do słynnej piosenki sprzed lat Miłość w Portofino.

Zdjęcia rodziny Szczęsnych są pełne uczucia, piękne, a Liam jak już urósł. Wygląda na to, że przerośnie swojego tatę. Fotografie w naszej galerii, a poniżej przypominamy utwór, który zainspirował Marinę.

 

 


Marina z rodziną na wakacjach

Marina z rodziną na wakacjach

Marina z rodziną na wakacjach

Marina z rodziną na wakacjach

Marina i Wojtek Szczęsny świętują 2. urodziny Liama

Marina i Wojtek Szczęsny świętują 2. urodziny Liama

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×