EURO 2020. Marina ma ubaw z męża. Wojtek Szczęsny i Robert Lewandowski w samych slipkach stali się obiektem żartów internautów

Marina żartuje z Lewandowskiego i Szczęsnego

Marina żartuje z Lewandowskiego i Szczęsnego

Marina na Instagramie pokazała, jak Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski przygotowują się do pierwszego meczu Euro 2020. Nie obyło się bez szpilki.

Polska reprezentacja narodowa przygotowuje się do pierwszego meczu na Euro 2020. Obecnie kadra przebywa w Sopocie. Na kilka dni przed pierwszym meczem Euro 2020 polscy piłkarze, korzystając z wyjątkowo sprzyjającej pogody, postanowili naładować akumulatory nad znajdującym się na hotelowym dachu basenie. Zostali sfotografowani przez paparazzi.

Między innymi Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny oddawali się pogaduszkom, relaksując się na leżakach. Zdjęcie wykorzystała Marina, żeby zażartować z męża i jego przyjaciela.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Lewandowscy i Szczęśni bardzo się lubią i jak tylko jest taka możliwość, to spotykają się także prywatnie. Niedawna mieli taką możliwość w Opalenicy, gdy trener Paulo Sousa na zgrupowanie zaprosił także rodziny swoich zawodników. Wówczas w sieci pojawiło się kilka zdjęć, między innymi Liama i Klary, a także piłkarzy wraz z małżonkami.

Zobacz także: Euro 2020. Wpadka podczas ceremonii otwarcia. Polacy mają prawo być rozgoryczeni 

Marina żartuje z Wojciecha Szczęsnego i Roberta Lewandowskiego

Na kilka dni przed pierwszym meczem Euro 2020 polscy piłkarze relaksowali się w sopockim hotelu. Z promieni słońca nad basenem korzystali m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. Marina nie omieszkała tego wykorzystać, żeby nie zażartować z męża i jego reprezentacyjnego przyjaciela. W relacji na Instagramie pokazała ich zdjęcie i podpisała je słowami:

Ja bym ci tę 41 bramkę tak o wpuścił.

Nawiązała oczywiście do historycznego wyczynu Lewego, który w minionym sezonie pobił rekord Bundesligi i strzelił 41 bramek. 50 lat nikomu się to nie udało, a wyczyn do tej pory jest komentowany w świecie futbolu. Wydaje się jednak, że Marina także chciała podkreślić, że panowie się przyjaźnią i Robert zawsze może liczyć na Wojtka i odwrotnie.

Miejmy nadzieję, że dobry humor będzie nam tez towarzyszył po poniedziałkowym, pierwszym meczu reprezentacji ze Słowacją.


Marina żartuje z Lewandowskiego i Szczęsnego

Marina żartuje z Lewandowskiego i Szczęsnego

Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Wojtek Szczęsny lecą na wspólne wakacje

Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Wojtek Szczęsny lecą na wspólne wakacje

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny – Sylwester 2018

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny – Sylwester 2018

Komentarze

  • Andzja pisze:

    Wszystko fajnie, tylko… Tę bramkę należało napisać …. Oj nie nosiło się teczki…

  • Andrzej pisze:

    Super fajnie wyglądacie. Trzymam za Was kciuki zarówno za Wasze życie prywatne i zawodowe.

  • Gość pisze:

    Taki lajf bogaci tó mają źycie to jakie są wymiary boiska przed euro kiełbasa po euro kiszka nic sie nie stanie niebo na łeb nie spadnie a kredyty dalej do spłacenia ale czas pokaźe moźe chociaz darmowe bilety do maka wpadną i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×