Szukaj

Marina zaliczyła bolesny upadek na Flesz Fashin Night 2019. Co zawiniło? [ZDJĘCIA]

Wczoraj na gali Flesz Fashin Night 2019 nie brakowało modnie ubranych, uśmiechniętych gwiazd. Wśród nich była oczywiście Marina, która niestety nie będzie wspominać tego wieczoru najlepiej...
Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko wraca do gry. I to dosłownie! W lipcu ubiegłego roku gwiazda została mamą uroczego Liama i – co zupełnie zrozumiałe – poświęciła się macierzyństwu. Teraz piosenkarka pojawi się w premierowych odcinkach serialu 39 i pół tygodnia. Stara się także częściej bywać na salonach. Zadała szyku na jesiennej ramówce programowej TVN, ale wczoraj nie poszło już tak dobrze. Choć jej stylizacja jak zwykle zasługiwała na oklaski, to pojawił się mały problem.

Zobacz: Marina na Flesz Fashion Night odsłoniła sporo ciała! Tak ciekawej kreacji na polskich salonach dawno nie widzieliśmy

Artystka ubrana w modny kombinezon, czarną kurtkę i przejrzyste szpilki, zaliczyła upadek na schodach! Jak twierdzi Fakt, wszystko przez to, że organizatorzy zafundowali swoim gościom ażurowe schody! Tu łato o pomyłkę. Szpilka Mariny utknęła, a gwiazda poleciała z impetem wydając z siebie okrzyk przerażenia.

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Marina wstała jak gdyby nigdy nic, poprawiła stylizację i wróciła do zabawy. Całe szczęście! Bo przecież upadek na schodach mógł skończyć się dla niej fatalnie.

Zobacz: Flesz Fashion Night 2019. Kreacje gwiazd na imprezie: Julia Wieniawa, Marina, Karolina Szostak, Paulina Sykut

Tymczasem w mediach społecznościowych wszyscy żyją stylizacją Mariny. Gwiazda oddała się w ręce zaprzyjaźnionej projektantki Martyny Sowik, która zrobiła z niej „Ziomalkę”.

Zobacz: Flesz Fashion Night 2019: Paula Tumala pokazała duży ciążowy brzuszek! To dopiero sexy mama!


Marina na Flesz Fashion Night 2019

Marina na Flesz Fashion Night 2019

Marina na Flesz Fashion Night 2019

Marina na Flesz Fashion Night 2019

Marina na Flesz Fashion Night 2019

Marina na Flesz Fashion Night 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×